Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mostanában igen magába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mostanában igen magába fordul, mit tehetnék én?

Figyelt kérdés

Próbáltam vele beszélni, de nem jutok vele semmi jóra, mert nem akar, nem hagyja magát. Mindig olyat vág a fejemhez, hogy én úgyse értem őt meg, én ehhez hülye vagyok. Annyit már elmondott, hogy semminek sem tud örülni, nincs semmi értelme az életének, nincs semmi olyan dolog aminek úgy igazán tudna örülni.

Amúgy több mint 2 éve vagyunk együtt.

21L


2011. aug. 20. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

depressziós antidepresszáns a colájába vagy üdítőjébe.

Vagy valami más ok lehet a gond okozója,lehet,hogy valami rosszat tett vagy merő egyszerűséggel un.

Sok féle gabesz lehet a gabesz okozója.

Vallasd ki,de mi az,hogy így beszél veled? "én úgyse értem őt meg, én ehhez hülye vagyok"

Nem szép dolog így beszélni:@:@:@

2011. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hát...

mondtam is neki, hogy mesélje el mi jár a fejében, gondolatait, nem érdekel, ha rossz csak beszéljen róla. Ne olyat mondjon amit én hallani akarok, hanem az igazat.

:(:(

2011. aug. 20. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet olyan gondja van amit nem szeretne más orrára kötni,ha szeret ha nem.Ne cseszegesd hogy na meg léci,mert csak felidegesíted vele.Hagyd békén,mond neki hogy számíthat rád,ha akarja elmondja,ha nem nem.Inkább menj el hozzá és öleld meg,az többet ér,mint hogy itt ülsz és vársz meg nézel,meg msnen vagy telefonon nyúzod : )
2011. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából én nem nyúzom sehol, ráhagyom, nem akarom én agyon gyötörni. Tudom, hogy azzal nem megyek semmire ha minden áron könyörgök neki, hogy mondja el mi bántja. Ha meg át akarom ölelni, hozzábújni, azt sem hagyja....

:(

2011. aug. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!