Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted viszonoznom kéne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted viszonoznom kéne az érzéseit? (lent! )

Figyelt kérdés

Én 19f, ő 19L. Már nagyon régóta ismerjük egymást és jóba vagyunk, óvoda óta, szoktunk együtt bulizni. A szüleink is nagyon jó barátok, szoktak egymáshoz járni meg minden, és ilyenkor nagyon lököttek is, már néha a házasságunkat tervezgetik :D


Szóval kb 13 évesek lehettünk mikor egy haverommal kísértük haza és egyszer csak azon kaptam őket, hogy csókolóznak és bejelentették hogy járnak. Igaz nem tartott sokáig, de akkor is nagggyon rosszul esett. Később pedig amikor már kb 15 lehetett, összejött a helyi népszerű szépfiúval, ami megint csak tőrt szúrt a szívembe. Azóta is együtt vannak, de egyszer már szakítottak, csak megint összejöttek, mert szegény lány attól, hogy gyönyörű, még rettentően naív is. Pedig annyira látszik, hogy a csávó csak kihasználja, ráadásul kavar is a háta mögött, de nagyon tudja játszani a jófiút mindenkinek és nem is hinné ezt senki róla.


Most már amúgy lesz@rom az ügyet , hagy legyenek boldogok, de már kb fél éve azt lehet észrevenni, hogy a kapcsolatuk már nem az igazi, én pedig egyre inkább azt érzem, hogy ő már nem csak barátként tekint rám és nem tudom eldönteni, hogy ha esetleg úgy alakulnának a doldok, viszonozzam-e az érzéseit.


Én most már nem vagyok belé szerelmes, de régen az voltam, csak nem mondtam meg neki. Most pedig határozottan nagyon érezhető, hogy többet akarna tőlem. Tehát azt mondanám, hogy fordult a kocka.

Egyébként nemrég jöttem össze egy másik csajjal és megtudtam, hogy a kérdeses lány olyanokat mondogat a csajomról, hogy "nem illenek össze ", "csúnya ribanc", meg ilyenek. Mi ez ha nem féltékenység?



2012. júl. 25. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyszerű ellenszenv. Jó neked, hogy te célszerűség szerint programozod az érzelmeidet, nekem ez sohasem sikerült, de én nem lennék tartalék a helyedben a srác legközelebbi füttyentéséig.
2012. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le egymással szemben, és mindenki mondja el, őszintén, mit érez a másik iránt. A legjobb, ha nem is mondjátok. Csak leültök, mindenki leírja. Aztán cseréltek. Akkor nem tudja az egyik a másik véleményének függvényében közben változtatni a mondandóját. Így ki fog derülni minden:)
2012. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!