Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sokkal jobban kimutatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokkal jobban kimutatja érzéseit, mint én. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Rajta igazán látszik, hogy szeret. Én is szeretem, de annyira nem mutatom ki, mint ő. Pedig tényleg imádom! Az öleléséből is érzem, hogy nagyon oda van értem. Baj, hogy ő jobban kimutatja, mint én?
2012. márc. 24. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok.
2012. márc. 24. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy ezen idegeskedsz.
2012. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem kicsit zavarna én éhes vagyok a szeretetre de ez én vagyok lehet h õ másképp gomdolja/érzi ezt
2012. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kérdezd
2012. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatod ki, lehet h egy idõ után ugy érzi majd h õ töri magát h szeresd, és te meg nem is vagy oda érte...
2012. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!