Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt meg kéne vele beszélnem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg kéne vele beszélnem? Vagyszónélkül hagyni. Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Gyerek vagyok,15éves és a barátommal 5hónapja vagyunk együtt.Ő nem szűz de én igen és ő szeretné,ha hagynám de minimum.egy évig nem bújok vele ágyba.Ezt közölni kéne vele?Vagy csak mint mindig finoman arréb rakni a kezét...mert akkor tudja hol a határ.Nem tudom.Nagyon szeretem,de nem hiszem hogy készenállnék rá.

2012. júl. 30. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod?
2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érdemes elmondani, a barátodnak meg elfogadni. Ez nem lóverseny, ahol az győz, aki először ér célba. Majd ha készen állsz rá, akkor veszítsd el.
2012. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogyha nem érti meg akkor nem érdemes együtt töltenetek az időt, de ez csak az én véleményem, sok sikert a megoldáshoz.
2012. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2évvel idősebb nálam.de ha mondom hogy ne csinálja,akkor nem cisnálja csak mégis látom rajta hogy ha azt mondanám hogy na akkor csapjunk bele,akkor ő lenne a legboldogabb...de tudja hogy nem lesz ez még most csak,hogy meg beszéljem vele?
2012. júl. 30. 12:56
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem várj még vele..és mond meg neki hogy még várnia kell.
2012. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Az meg normális, hogy próbálkozni fog, de szerintem le is néznéd, ha nem tenné. Biztosan tiszteletben fogja tartani.
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
O lenne a legboldogabb ha bele csapnatok a lecsoba.. Hidd el fog o meg millioszor szexelni,te ezert ne siettesd magad.. Ha nem ttud varni mert a farka elobbrevalobb annal,hogy te elvezd ,akkor ott kell hagyni es menjen a kis ribancokhoz akik 12-13evesen mindennap csinaljak mert divat lett.. Sot igazabol meg most sem kene gondolkoznod rajta.. En is ennyi idos voltam mikor elvesztettem(15) es nagyon megbantam.. VARJ VELE!! :))
2012. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ehhez nagyon ragaszkodsz, akkor el kellene neki mondanod.


De szerintem nem jó ezt így időhöz kötni. Nincs ilyen szabály, hogy a kapcsolat 366. napján lehet egy szűz lányt megfektetni. Mert ha elmondod neki, akkor eljön teszemazt a 366. nap, és te még mindig nem érzed késznek magad, akkor tkp. átverted a barátodat. Meg mi fog változni a 365. nap éjszakáján, ami a 366.on már más lesz?


Nem azt mondom, hogy feküdj le vele most azonnal: hanem azt, hogy ne legyél ilyen merev, mert semmi értelme. Én személy szerint jobban örülnék egy szimpla "majd"nak, mint egy ilyen önkényesen meghúzott határnak.


24/N

2012. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Azt nem tudom még,hogy azért néha engem is elkap a hév..de tudom hogy várni akarok vele.Mondjuk egy fél év után mikor már kb.járunk egy éve és én is annyira akarom az ribancság lenne?Hogy ez már 15-16évesen lefekszik vele.Mikor gyerek korom óta ismerem és nagyon szeretem és mondjuk már egy éve együtt vagyunk.
2012. júl. 30. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg azt kerdezgetne h "Mikor lesz az a majd?"

Kerdezd meg töle hogy ö h gondolja. Mert ok hogy akar most rögtön is, de megis meddig birna varni kb?(ezt csak udvariassagbol) Aztan mond meg neki nyugodtan hogy te mire gondoltal. Meg azt hogy nincs köbe vesve semmi. Talan hamarabb keszen fogsz ra allni, talan masfel ev mulva sem. Azert ne csinald mert felsz hogy esetleg elhagy.

23L

2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!