Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért szorongok ennyire ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szorongok ennyire ha egy lánnyal kell beszélnem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon félénk vagyok, és ebben az a poén, hogy tudtam ezt magamról, és én úgy gondoltam, ezt lehet akarattal irányítani, legyek bátrabb.

Állandóan zavarban vagyok, nem tudom tartani a szemkontaktust.

Kérlek ne ilyeneket írjatok, én is ilyen voltam, majd kinövöd! Ez nem segít! Ezt nem egyszer már egy beszédesebb (lazább) tanár is a fejemhez vágta, hogy "így nem lehet".

Egy lány is kérdezte tőlem, hogy mért vagyok ilyen?

Félek tőle vagy mi? Egyszerűen nagyon megutáltam a közösséget ebben a négy év alatt, mert az általános iskolában halálra piszkáltak. :((


16F


2011. máj. 19. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, engem is érdekelnének a tanácsok.
2011. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok milyen épkézláb tanácsokat fogok kapni..


A remény hal meg utoljára...

2011. máj. 19. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Változtass magadon (minimálisan csak külsőn --> heti pár óra sport / kondi) és tükröt használd, nézd meg magad, min kéne változtatnod, mert gondolom nem 'ok' nélkül piszkáltak, de így te is tudsz változtatni és nem lesz több ilyen.
2011. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is átéltem ez. induljunk ki abból hogy megszületsz. rengeteg tényező befolyásolja a személyiséged fejlődését.de az hogy hogyan reagálsz egyes dolgokra az vagy a génekben eldől(hogy túl tudod tenni magad rajta vagy sem), vagy szimplán egyszer megy egyszer nem. ez is egy ilyen dolog


mivel így fejlődtél így nézted a világot hogy mások lazák csak te nem ,így totál be vagy kattanva. az agyadba beépült legmélyen hogy te ilyen vagy. ezen csak úgy nem lehet változtatni. hinned kell magadban. sajnos ez a legnehezebb része az egésznek ,ezt nem tudja sok ember teljesíteni ugyanis nagyon nehéz hinni abban hogy eddig sosem sikerült de most fog pedig ez kell. "próbálgasd magad" olvass önismeretről szóló könyveket aztán hajrá


egyébként semmivel sem vagyok jobb mint te. én is nagyon labilis vagyok ,inkább elizgulom a dolgokat mint magabiztosan végigcsinálom ,pedig ez kell.aztán rájövök hogy ha előtte izgulok az sokkal rosszab mintha nem izgulnák ,ugyanis az nem fog változtatni a dolgon ha előtte izgulsz.talán valamit ért a mondandóm

17F

2011. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy akivel beszélsz az sem tud mindent, hasonlóan izgul. Lassan beszélj és lassan vedd a levegőt, mosolyogj. Csak arra gondolj amit mondani akarsz, ne figyeld, milyen a reakció. Ha lányról van szó akkor, úgy tekintsd a beszélgetést mintegy gyakorlatot. (Mint én az állásinterjúkat, most én ezt tanulom!) A lényeg az hogy nem izgulok, hiszen megbeszéltem magammal, hogy ez egy gyakorlat, sokszor próbálom és nem az a lényeg hogy tutira felvegyenek, hanem hogy minnél ügyesebb legyek ebben. Valahogy igy próbáld te is. Ja és sok mondattal készülj egy ilyen beszélgetésre, hogy ne legyenek üres szünetek.
2011. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krameri ***** válasza:

én is ilyen voltam, de akaraterővel lehet rajta javítani. Sima önbizalomhiány, félsz az emberektől. El kell hinned, hogy fölöttük állsz, király vagy, szeretned kell önmagadat. Olvass motiváló szövegeket, videókat, azok is segítenek, meg a zene, sport is.

Ha lányokkal beszélsz, akkor meg felejtsd el, hogy csaj, kezeld haverként, semmi komolyabbként.

2011. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, aztán mégis lett barátnőm, feleségem is. Majd elváltam és kb. annyi önbizalmam volt, mint 14 évesen. Tehát semmi. Megkerestem a gyerekkori nagy szerelmemet. Elmondtam neki azt, amit régen nem mertem. Innentől kezdve nincs az a lány, aki miatt izgulnék. Persze bele kellett rázódnom, de ez sokat segített. Nem akarok jó benyomást tenni senkire, csak magamat adom. Ezzel sikerem van és ezáltal nő az önbizalmam.
2011. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dettó
2011. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, fiúk!


Egyszerű! Ne nőként gondoljatok a lányokra! Gondold azt, hogy csak haver!


Ha ez nem megy? Akkor keresd meg az osztály/suli/környék/város/megye kevésbé szép képviselőit a szebbik nemtől, akivel semmi komolyat nem tudnátok elképzelni, és kezdjétek azzal! Barátkozzatok vele, beszélgessetek, így még azt is tudjátok, mi foglalkoztat egy lányt és lesz beszéd téma!



Ennyi. 21/L

2011. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy csak most bukkantam rá erre a kérdésre.

Annyi idős vagyok most, mint amennyi jelenleg a kérdező is lehet(22), jelenleg is hasonló problémával küzdök. Utolsó válaszoló, eléggé hasznosnak tűnő tanácsot adott. :)


Akik itt jelentkeztek, hogy hasonló problémával küzdenek, ha látjátok, akkor tőletek és a kérdezőtől kérdezem: Lett valami változás, 6 év elteltével? :)

2017. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!