Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak kihasznál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál, vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Már mindjárt két hónapja együtt vagyunk. Ő pár évvel idősebb nálam. Csak nem tudom, hogy ő tényleg szívesen csókol, meg puszilgat vagy csak arra megy, hogy lefeküdjek vele és utána szépen ott hagyjon.

Félek, hogy annyira pofára fogok esni, hogy többet nem fogok annyira megbízni a fiúkba!

Mit tegyek?

Légyszi a bunkó megszólalásokat mellőzzétek. Légyszi írjátok kort és nemet is. Előre is köszi.

15/L



2012. júl. 31. 02:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapot ritkán vár az olyan, aki csak megdönteni akar. De a konkrét fiúról ennyi infó alapján nem lehet megmondani, hogy őszinte-e veled, vagy sem. Neked kell ezt érezni, te ismered.
2012. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hány éves a barátod? Volt már szexuális próbálkozása feléd? 21/F
2012. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Meddig jutottaltok el eddig?
2012. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám 7 hónappal ezelőtt.

nos,ugyanezekkel a kételyekkel voltam a barátommal együtt 2hónapot.

minden szép és jó volt az elején ő volt az első barátom,bíztam benne naívan,de aztán minden 'elromlott' és hát vége lett. az ok az annyi volt,hogy az elején egy udvarias srácot ismertem meg,de a kapcsolat következő fázisában nem is érdekelte az hogy mit érzek. szóval nem akarlak elkeseríteni,de tartsd nyitva a szemed,ne vakítson meg a szerelem.

16/L

2012. júl. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyobb az esély arra hogy csak kihasznál,de ki tudja lehet van olyan szerencséd hogy egy rendes srácot fogtál ki.Ha például mondogatja hogy jó lenne már dugni akkor tuti csak arra kellesz neki
2012. júl. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szokta mondani, hogy feküdjek le vele. Szokta mondani, hogy jó lenne, de én azt nem szeretném ezért még várunk. Azt mondta, hogy abban a tempóban haladunk, ahogy én szeretnék. Jó, néha át szokta lépni egy picit a határokat, de azt azért szerintem nem tenné meg velem.

De félek, hogy ezt csak mondom, miközben ő már azt tervezi, hogy hogy csaljon be az ágyába...

2012. júl. 31. 09:59
 7/14 anonim ***** válasza:

"Szokta mondani, hogy jó lenne"


Ez mindent elárul,sajnálom

2012. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De én is szoktam mondani, hogy jó lenne. De még nem szeretném.

Attól még mondhatja azt, hpgy szeretné.

Remélem érted, ahogy mondom

2012. júl. 31. 14:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Legy elovigyazatos .Nem lehet tudni pontosan hogy mik a szandekai.
2012. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez vagyok igaz mi már 8 hónapja járunk de sokszor jöttem a szexszel, de várunk vele mert ő is 15 éves és még kicsit várni akar de néha mondom neki meg ilyenek, és egyáltalán nem a szexre kell!!!!!!!!!

Mondjuk én elég sokmindent feláldoztam érte, a mi helyzetünk más.


15/F

2012. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!