Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem kihasznál a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kihasznál a barátnőm. Miből tudnám meg hogy biztosan szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon sz*rul megy mindkettőnknek. Diákok vagyunk, nekem ráadásul fater elvesztette a munkáját is..:S

Én dolgozgatok mellette, eddig az elég volt, de most nemtudom milesz, mert engem sem hívnak januárba..:S

távkapcsolat, és egy 7 vége kb 5 ezrembe van..:S

De ha még meghívom egy kajára, vagy üdítőre akkor több...:/

Ha elmegyek hozzájuk, akkor is azvan, hogy segítenem kell fátvágni, fűrészport zsákolni, meg iylen fészert szögelni...:S

jó semmi gond, segítek meg minden, de alig vagyunk együtt így már..:S 7 végente látom csak, és akkor is a 2 napból 1 napot végig dolgozok szinte náluk, csak néha kijön, ad egy puszit, és ennyi. Másnap meg alszunk délig, du egy kicsit összebújunk, és ennyi az együttlét...:S

Kicsit asztérzem azért van velem, hogy legyen egy valaki aki segít házimunkát végezni 7 végén, mert akkor neki kevesebbet kell, meg legyen valaki aki segít neki a sulira...

Lehet hogy pocskondiázok, de én több időt akarnék vele tölteni! nagyon szeretem, és az a baj, hogy kezdem azthinni, hogy ő már nem annyira...


2012. jan. 26. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeret.Aki szeret az nem így viselkedik.
2012. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:
58%

Vannak családok, ahol első a munka. Ez becsületedre

válik. Beszélgess el a lánnyal, csak így tudhatod

meg.

2012. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

modntam neki, ohgy szeretnék vele többet lenni.

aztmondta, ő is velem, de ezeket a dolgokat meg kell csinálni, meg ha ott vagyok akkor segítsek már..:/

Semmi bajom nemlenne, ha minden nap találkoznánk, aztán néha kéne kicsit segíteni..de így..:SSSS

ottvagyok ,a szerelmemmel akarok lenni egy kicsit, és dolgozzak..:/


nagyon szeretem, hogy b*szná meg, és nem vagyok képes tisztán látni...:SSSSSSSSS

2012. jan. 26. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
kérdezz rá,hogy miért téged csicskáztatnak,vagy ha már munka,akkor álljon ott melletted a csaj és adogassa a szöget vagy hozzon inni vagy vmi,nem időnként megnézni,hogy él-e még,szerintem ez nem szerelem a részéről
2012. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen látszik, hogy szerelmes vagy.


Szerintem elég gáz, hogy elmegy valaki a kedveséhez, és fát vágatnak vele.

Oké megcsinálod, kedves tőled, és igen segíteni kell, de nem értem a csaj miért nem látja, hogy ez így tök gáz????



hallod?????? A barátnöd mit csinál ez idő alatt amíg te kint vágod a fát?

2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Baby Firefly ***** válasza:
dobd
2012. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

van, hogy ő is segít, de általában a tesóira vigyáz bent...

(nem laknak velük, külön élnek)


dobjam...bárcsak iylen egyszerű lenne, és bárcsak ne szeretném...:/

2012. jan. 26. 17:19
 8/10 anonim válasza:
Vajon mit szeretsz rajta?Talán csak hiszed,hogy szereted. Ha majd egyszer találsz mást,rájössz,mi a kölcsönös szerelem.Mert ez nem az.Csak áltatod magad.Próbáld ki,hogy egy darabig nem mész.Mondjuk,egy hónapig.Rá fogsz jönni,hogy nem is hiányzik annyira,mint hitted.Nem jó,ahogy mennek ott a dolgok.Te is érzed.
2012. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
áhhh, hülyeség, és értelmetlen dolog a szerelem...csak teljesen kimerít, anyagilag, lelkileg, fizikailag....
2012. jan. 31. 09:48
 10/10 anonim válasza:
Ne legyél már ilyen szerencsétlen!Hogy hagyhatod így el magad?!?Lépj végre! Vagy csináld tovább így,de akkor ne nyafogj!
2012. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!