Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen szabad a ÖsszeBújás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen szabad a ÖsszeBújás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13éves vagyok És a barátnőmis

Az lenne a kérdésem hogy Szabad-e az Összebújás?

Természetesen csak egy ölelés semmi több :)

És persze Gyakran szoktunk Ölelkezni puszilgatni egymást vagy is Általába én mert barátnőmnek még nem volt fiú-ja és Nagyon félénk én vagyok az első "szerelme" Egyenlőre..

Így is legyen Vissza a kérdéshez Szvl nagyon sietős lenne? 2hónapja ismerjük egymást És még egy kérdés Szerintetek Hogyan győzhetem meg arról hogy ne féljen Beszélgetünk már róla h Mitől fél azt mondta hogy atól hogy nekem nem tetszik De ez olyan butaság És ez miat nem mer meg puszilni vagy megölelni És még azt se meri mondani hogy szeretlek :/ Kérlek normális választ :) Előre is köszönöm! Jah és még valami aki egyből a szexre gondol A összebújás alatt nem ezt értem Azt tudom hogy sokat várhat

Testileg és lelkileg is :)



2012. aug. 2. 18:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
64%

Nem, szigorúan megtiltom.

Ne merészeld te galád.

2012. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
... :/
2012. aug. 2. 18:53
 3/43 anonim ***** válasza:
89%

Miért írsz a mondat közepén nagy betűvel egy szót?

Németes vagy? Azok is csak a főneveket írják naggyal.

2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Szevasz Dávid. Kezdetben ez normális, hogy félénk. Természetesen szabad, sőt még a csók is meg van engedve. 14 évesen már szabad szexelni is, mert az a beleegyezési korhatár. (én még nem estem át rajta és nem siettetem). Előbb-utóbb lesz bátorsága. Sok boldogságot! 14/f
2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Zohan! :D Jah és a 2.válaszolónak ITT A KÉRDÉST ÉN TESZEM FEL! :P
2012. aug. 2. 18:59
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

Szia!:)

Hát nagyon aranyos vagy. de tényleg. *-*

szóval.

Amikor a leányzóval találkoztok, öleld meg és mond neki el, hogy nem kell félned, mert én szeretlek, és ne félj, mindig számíthatsz rám és melletted leszek. Aztán adj neki egy puszit.

És mindig mond el neki, ha meglátod hogy nagyon szép ma, dicsérd meg hogy hogyan öltözik/haját/ha sminket akkor a sminkjét is. :) Néha vegyél neki virágot vagy valami apró dolgot ami nem annyira drága. Hidd el, ha érzi hogy szeretik akkor nem fog félni, és ha szeret akkor előbb utóbb elmúlik a félénkség. :)

15L

2012. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
72%
Na, a 14 éves szakértő..
2012. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó! Azért már van tapasztalatom. -.- Amúgy szívesen. :)
2012. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%
de jó is a kis rózsaszín világotok ti kis 13 évesek ... XD
2012. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak köszönöm a Választ és a tippeket Akkor holnap Valószinüleg hasznát veszem :D És nagyon köszönöm a gyors,normális válaszokat :D Hálás vagyok.
2012. aug. 2. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!