Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen szabad a ÖsszeBújás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen szabad a ÖsszeBújás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13éves vagyok És a barátnőmis

Az lenne a kérdésem hogy Szabad-e az Összebújás?

Természetesen csak egy ölelés semmi több :)

És persze Gyakran szoktunk Ölelkezni puszilgatni egymást vagy is Általába én mert barátnőmnek még nem volt fiú-ja és Nagyon félénk én vagyok az első "szerelme" Egyenlőre..

Így is legyen Vissza a kérdéshez Szvl nagyon sietős lenne? 2hónapja ismerjük egymást És még egy kérdés Szerintetek Hogyan győzhetem meg arról hogy ne féljen Beszélgetünk már róla h Mitől fél azt mondta hogy atól hogy nekem nem tetszik De ez olyan butaság És ez miat nem mer meg puszilni vagy megölelni És még azt se meri mondani hogy szeretlek :/ Kérlek normális választ :) Előre is köszönöm! Jah és még valami aki egyből a szexre gondol A összebújás alatt nem ezt értem Azt tudom hogy sokat várhat

Testileg és lelkileg is :)



2012. aug. 2. 18:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen már más mit mond,ha neked jó bujjatok össze,ha nem akarja nem.Azt csináltok amit akartok a lényeg hogy jól érezzétek magatokat,és szeressétek egymást.
2012. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Legközelebb már lehet csók is. :)
2012. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
És szerintetek milyen olvastam hogy sok fajta van szerintetek? :D Barátnőm tetszését a francia csók nyerte el és az enyém is azt szabad? :D Vagy ha igen is akkor mondtok még 1-2fajtát és hogy hogy kell? :D előre is kösz
2012. aug. 6. 15:53
 34/43 anonim ***** válasza:
a csóknak nincsenek fajtái a francia gondolom a nyelves,de mindegy. ráfogsz jönni magadtól hogy kell,én is kicsit paráztam az elsőnél de egyből tudni fogod mit kell...
2012. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk a japánoknak eléggé hibás csók technikájuk van, ha meg nézel egy-két olyan videót. Esetleg próbáljátok ki azt is, bár nem hiszem hogy fog a barátnődnek tetszeni. :D
2012. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Hah x') Köszönöm a válaszokat :D De azt amit írtál azt ink. nem csak azt ami neki is tetszik Az a fő hogy boldog legyen :'D
2012. aug. 6. 23:40
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem a csókon fog múlni a boldogságotok. Ezt elhiheted. :) Mondjuk próbáljátok ki. Hátha tetszik majd neki. Nem tudhatod előre. :)
2012. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Tegnap nálunk Összebújtunk És elértem hogy rám fekügyön és meg csókoltam. Utána egész nap virultunk :D Nagyon jó volt De szerintem nagyon bénáztam De a barátnőm nem ezt mondta de szerintem csak azért mert nem akart meg bántani x_O. Utána pedig együtt aludtunk és 16:00körül keltünk fel mert ez olyan 14:00körül volt :D Nagyon jó volt Köszönöm a válaszokat! :D
2012. aug. 13. 08:35
 39/43 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Amúgy a csók miatt irigyellek. :P
2012. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Mért? :O
2012. aug. 13. 14:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!