Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen szabad a ÖsszeBújás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen szabad a ÖsszeBújás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13éves vagyok És a barátnőmis

Az lenne a kérdésem hogy Szabad-e az Összebújás?

Természetesen csak egy ölelés semmi több :)

És persze Gyakran szoktunk Ölelkezni puszilgatni egymást vagy is Általába én mert barátnőmnek még nem volt fiú-ja és Nagyon félénk én vagyok az első "szerelme" Egyenlőre..

Így is legyen Vissza a kérdéshez Szvl nagyon sietős lenne? 2hónapja ismerjük egymást És még egy kérdés Szerintetek Hogyan győzhetem meg arról hogy ne féljen Beszélgetünk már róla h Mitől fél azt mondta hogy atól hogy nekem nem tetszik De ez olyan butaság És ez miat nem mer meg puszilni vagy megölelni És még azt se meri mondani hogy szeretlek :/ Kérlek normális választ :) Előre is köszönöm! Jah és még valami aki egyből a szexre gondol A összebújás alatt nem ezt értem Azt tudom hogy sokat várhat

Testileg és lelkileg is :)



2012. aug. 2. 18:50
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

uristen, biztos nagyon édesek vagytok: )

nemhiszem hogy bénáztál, ez szinte ösztönös. De ha mégis, akkor mivel ő se tapasztalt észresem veszi.: )

2012. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Finom Krumpli válasza:

Jajj istenem miért? Annyi nyomorék van, ilyeneket akarnak. Szerintem először tanulj meg helyesen írni aztán gondolkozz ilyeneken.



Amikor valaki azt mondja hogy "nem normális válasz", előbb olvassa el, hogy már maga csak a kérdés mennyire normális, nem hogy a feltevője. 😉😉😉

2022. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Finom Krumpli válasza:
A "van" után kimaradt az "akik" 😉
2022. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!