Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e esélyem, hogy találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem, hogy találjak egy normális lányt?

Figyelt kérdés

Van-e esélyem egy olyan magyar lányt találni aki amellett, hogy csinos és szép:


- művelt és értelmes

- van véleménye saját magáról és a világról

- szereti a művészetet és nyitott a világra

- ennek ellenére nem sznob vagy nagyképü, hanem tiszteletudó

- mégis van benne kiálás és egyfajta egészséges büszkeség

- tud beszélni, nem nyávog és vagyok helyett, "vok-ot" vagy légyszíves helyet, "léccit" ír

- nem álszent, hanem felválalja a szenvedélyét, szexualitását, vágyait, olyan naturalista alkat

- ennek ellenére nem ribi, hanem becsületes és hűséges társ

- a normális, művelt férfiakra bukik és nem a "zselésagyu" izomfiuka

- és persze lehetőleg nincs kapcsolatban, hanem

egyedülálló és nem több száz kilóméterre él tőlem


Mennyi az esélyem?



2012. aug. 5. 13:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Pedig az fontos! :) N
2012. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
6%
Nem a 15 éves ribikből indulok ki. Kortól függetlenül minden nőt csak a külső és/vagy a pénz érdekel, a belső egyáltalán nem.
2012. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem csak az elvárásod a lényeg, hanem az, hogy te mit adsz magadból! Te milyen vagy? Magadhoz illő lányt keress!
2012. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Már, hogy ne érdekelne a belső?? Elsőnek a külsejét látod igaz, de ha egy halvány szikra, vagy épp valami megfog, akár egy mosoly... nem számítanak a hibák, majd az ember a belsőjébe szeret benne. Ez hatalmas butaság!!!

Vagy esetleg éppen ezért születnek barátságból szerelmek, a belsője miatt!

19/N

2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Értelmesnek tartom magam, viszont nem igazán köt le az irodalom és a történelem. Szeretem a verseket, de nem úgy, hogy órákat beszélni a nagy semmiről amit el lehet mondani 2 mondatban is. A művészeti dolgoknak érzelmi értéke van amikről felesleges beszélni. Vagy van valakinek szépérzéke vagy nincs, érezni kell.

Azokkal szemben vagyok tisztelettudó akik kiérdemlik. Nem szeretem az ilyen csipkelődéseket, szerintem a szeretetet egyenesen jó kifejezni.

Általában keveset beszélek pedig szeretek beszélgetni csak nem szoktam hozzá, mert kevés emberrel van bármiféle kapcsolatom.

Velem inkább az a baj, hogy nem tudom megjátszani magam, túl őszinte vagyok. Álszentség nem értem mit jelent neked ebben a formában. Nem vagyok aszexuális.

Ha szeretném a párom nyilván hűséges lennék.

Nem szeretem a zselés hajat, nem jó benne matatni. :D Annyi izom azért legyen a fickón, hogy egészségesnek nézzen ki és ne legyek erősebb nála. :D


21/N


Amúgy a kiállás 2 l, helyett is 2 t. :D

2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, leszámítva, hogy én léccit írok, szóval sajnos ez most nem jön össze:(
2012. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ez sem éppen a legbonyolultabb kérdés.


Az esélyed 0.0%.

Ha listát felét törölnénk sem lenne másképp a helyzet.

2012. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

12. válaszadó! Igenis vannak olyan, értelmes, művelt nők akik az emberi értékeket nézik és ha el is kápráztatja néha-néha őket egy izmosabb test, ez századrangú dolog náluk, mint ahogy az anyagiak is. Lehet tényleg a 15 éves ribikből és általában a magyar lányok többségéből indulsz ki, de menj el pl. Belgiumba! Teljesen másak a nők, az a pasi aki itt az izomagyú, Don Juan aki kanállal falja a nőket, ott csak egy primitív paraszt, aki legfeljebb csak néhának ringyónak kell.

Nem véletlen írtam amúgy hogy, MAGYAR lányt!

2012. aug. 5. 13:48
 19/28 A kérdező kommentje:
* néhány
2012. aug. 5. 13:50
 20/28 anonim ***** válasza:
Magyar nőkből is vannak, vannak, vannak. Csak még nem találtad meg! És a többségünknek mellékesen elegük van a nagyképű barmokból:)
2012. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!