Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy találjak magamnak egy szerető, hűséges, normális pasit?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy egy 18 éves lány vagyok. Egyáltalán nem vagyok csúnya, szépséghibám talán annyi hogy jelentős súlyfelesleggel rendelkezem. Állítólag minusz 20 kiló és álomnő leszek, a barátnőm szerint. Amit persze meg is fogadok és mindent megteszek hogy így legyen, nemrég kezdtem el jobban foglalkozni magammal (lehet furcsa hogy ilyen későn, de jobb később mint soha). Odafigyelek az öltözködésemre, kiegészítőkre, hajamra stb. Eléggé visszahúzódó vagyok, csendes ami a súlyfeleslegem miatt alakult ki. Remélem ha ezt leküzdöm több önbizalmam lesz. Na mindegy a lényeg hogy pasi sehol, bulizni nem járok el, nincs időm szinte semmire. De szeretnék egy normális hűséges pasit, normális párkapcsolatot. Merre keresgéljek? Vagy hogy mert elég félénk vagyok.Vagy majd jön magától? Utcán szinte mindíg leszólítanak! De könyörgöm kik?! Vagy cigány, vagy 40 körüli vagy annál idősebb papa. Azért ilyen csúnya nem lehetek! :S Vagy elöbb fogyjak le és úgy próbálkozzak? Így nem sok esélyem lehet.
2009. szept. 22. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
20 kg még nem olyan sok ... de amugy mondanám ittvagyok én deh fiatal vagyok hozzád 15/F
2009. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Én is nyugodt természetű fiú vagyok. Tetszik a bemutatkozásod:) Ha szeretnél ismerkedni, írj emailt:)

17f

2009. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivan már a Gyakori Kérdések társkereső lett?! :| Már elnézést a nyers és bunkó hozzászólásért,de ha igazán szereted magad,és szép vagy,mert az vagy! Akkor nem számít az a kis valami "ott",amit te hibának vélsz,nem is hiba,különlegessé tesz!!:)

A társkeresőket tudom ajánlani . Love.hu,Társkereső.hu,Párom.hu! :) Hidd el ott találnál hozzád illőt :) És ott te szabhatod meg,hogy mi hogy van,mámrmint az adatlapodon :)

Remélem azért tudtam segíteni :S :)

2009. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eljön a Te időd is, hidd el! A hapsik jó része imádja a kicsit molettebb lányokat. Azt pedig soha nem tudhatod, hogy hol botlasz bele. Valószinűleg nem ott, és akkor, amikor számítasz rá :-) Ez a szép az egészben.

Kitartás, sok sikert!


30f

2009. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szeretnél ismerkedni írj egy mailt! Én szívesen megismernélek!


20/f

2009. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!