Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miért kell pózer emós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért kell pózer emós r. ancnak lennem ahhoz, hogy találjak valami normális pasit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem figyel fel rám semmilyen helyes srác, de még a rondák is csak alkalmanként találnak meg. Egyszer már találtam egy fiút, aki kinézetre meg viselkedésre is normális volt meg minden, mégsem kellettem neki. Szerintem kifejezetten jók az adottságaim, az egyetlen hibám az, hogy nem vagyok kipingálva és nincs szétrondítva a pofán mindenféle piercingekkel. Vagy mi, ettől talán máris jobb lennék??
2009. dec. 9. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám, más vagyok mint a kortársaim, és nem találok senkit, aki nem a festett hajú kipingált ribancokra bukna. De vannak ilyen fiúk, hidd el. Én mostanában már találtam egy párat :)

Hány éves vagy?

Ha 15 körül, akkor a 18-19 éves fiúk körében már többet tudsz válogatni, mert sokkal értelmesebbek.

2009. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Rossz közegben mozogsz, pont az a jó, ahogy te vagy:)

engem már az is zavar, ha a barátnőm kisminkeli magát:P

2009. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Több ilyen lány kéne.
2009. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel az ilyen lányokat keresem mint te:):D

16F

2009. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2009. dec. 9. 19:39
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát engem érdekes módon nem keres senki. :D Ha odajön valaki akkor csak szórólapot osztogat. Komolyan nem értem. Vagy ez Pest átka?
2009. dec. 9. 19:40
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
me too :)
2009. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne ebben a körben(20 éves lány vagyok),de látom,h a 14-17évesek többsége felvette ezt az undorító(legalábbis az én korosztályom 99,9%a annak tartja),semmire nem jó "stílust",de azt nem tudtam,hogy a tizenéves pasiknál ez ilyen népszerű.Te csak maradj ki ebből,mert aki ilyen lányokra bukik,az alapból nem 100as.Nah meg gondolom,most ez a trend,a párunkat meg nem az alapján választjuk,amúgy is ezek még kisfiúk...Majd találsz egy normális pasit,nem kell elsietni semmit:)és ne görcsölj ezen.
2009. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt
2009. dec. 9. 19:49
 10/22 anonim ***** válasza:

Dobj egy képet: zottyosi@gmail.com

Semmi gond vele így elmondásra. Én kiváltképp az olyan lányokat szeretem akiken max. egy kis rúzs/szájfény meg szempillaspirál van igén szerint. Nem kell, hogy kihúzza a szemét, nem kell szájkontúr, nem kell alapozó, arcpír stb. (tudom feltűnően sokat értek fiú létemre az ilyenekhez, de nem vok bu*zi XD) Ha valaki így ki van sminkelve, akkor akár még a sarokra is kiállhat, mert ott vannak ilyen csajok :P

2009. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!