Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan több mint 2 éve szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan több mint 2 éve szakítottunk a barátnőmmel. Azóta volt kapcsolatom, és szexuális kapcsolatom is. Számtalanszor. Mégsem tudtam tőle elszakadni, pedig már nem szeretem. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Ha meglátok róla egy új képet, olyan rossz, egyben jó érzés fog el.. Ez most mi?! Biztos vagyok benne, hogy nem szeretem már. Akkor miért gondolok néha-néha rá? 2 év nem kevés idő.. azt hiszem.. 9 hónapot voltunk együtt..

Köszönöm szépen a válaszokat.



2012. aug. 8. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
az emlékek, kötődés/ragaszkodás, hogy milyen jó is ami volt régen... az ember szeret nosztalgiázni... meg ilyenek vagyunk mi emberek bonyolultak... 2 év tényleg nem kevés ez is közrejátszhat... ne nézegesd a képeit.. sokat segítenél magadnak vele...
2012. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

ragaszkodsz hozzá őt magát nem is de a régi kapcsolatodat szereted gondolom volt benne vmi jobb mint az azutániakban. az h új képnél vegyes érzéseid vannak én arra tippelnék h azért rossz mert 1 olyan csajt ábrázol a kép aki már nem része az életednek és azért jó érzés mert hát jól van meg mégis csak látod pár apróságot megtudsz róla ilyesmi.

majd idővel elmúlik teljesen.

2012. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KocsmaNauta ***** válasza:

Nálam ugyan ez van mint a kérdezőnél, csak mi már 4 éve szakítottunk és kb 2 évet voltunk együtt.


Sokszor eszembe jut és nemtudom miért de "őt" keresem a kiszemeltekben.


Lehet, hogy ő volt a "nagy Ő" és azért. Vagy a fene sem tudja.

2012. aug. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.. vmi olyan volt benne ami másban nem. Tartjátok a kapcsolatot?
2012. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Nem tartjuk a kapcsolatot.
2012. aug. 8. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Az újrakezdés meg se fordult a fejedben? Szerintem egy beszélgetés vele segítene rajtad, így legalább tisztázni tudnád magadban.
2012. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már tisztáztam magamban..
2012. aug. 11. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Te azt állítod h teljesen biztos vagy abban h nem szereted.Nem tudom akkor miben kéne segíteni neked.
2012. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!