Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba aki csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba aki nagyon szeret barátként, de egyáltalán nem vonzódik hozzám. már többször is próbálkoztam és tudja hogy nagyon bele vagyok zúgva, de ő többet nem akart. elhiszem, neki, de minden nap találkozunk nagyon szeretek vele lenni és ő is velem, de soha nem lehetünk együtt. mit tegyek? el fog ez múlni valaha?

2012. aug. 13. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy férfi és fogadd el a döntését. Ne mérgezd fölöslegesen. Ha pedig képtelen vagy arra, hogy barátként találkozz csak vele, akkor barátom le kell lépned, mert potenciális céltáblát csinálsz magadból.
2012. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Változtass a külsődön,gyúrd ki magad,csinálj valamit azért a cunciért
2012. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

ha minden nap veled van,akkor kamuzik.

a tettek számítanak nem a szavak.

nyomulj tovább,lassan,de kitartóan és előbb utóbb megtörik.

beszélj neki különböző csajokról,akik tetszenek neked,hogy ne szálljon el magától és ne csak nyalizónak tartson.

2012. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El,el. Hogy mit tegyél? Menjél el aludni.
2012. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között nincs barátság, az egyik mindig többet érez. Itt ez a személy te vagy. Szinte nulla az esélye hogy valaha összejöttök. Kérdezd az én legjobb fiú barátomat. Most az egyik haverjával járok és a gyerekét várom. Persze már nem tartom a kapcsolatot a sráccal mert nem akarok neki fájdalmat okozni, mivel tudom mit érez irántam....
2012. aug. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!