Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnék el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék el valakit akibe beleszerettem de csak barátként tekint rám és nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Ez már fáj, nem tudom magamból kitörölni ezt az érzést, utálom, hogy ezt érzem, nem is tudja, hogy mit érzek, neki meg egy másik pasi kell aki le sem sz*rja őt.

Nem bírom kiverni a fejemből, el kell felejtenem mindenképp, de ez így nehéz, hogy barátok vagyunk.


2011. febr. 11. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél mellette , lehet ha észre venné hogy te mellette vagy visznozná az érzést. Amíg nem tudod hogy nem jössz be neki addig ne hadd fel. A meg végképp leráz akkor találkozz vele kevesebbet. Nézelődj mások után. Később vele is könnyeb lesz lenned. És közbe még ő is rájöhet hogy hiányzol neki.
2011. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik variáció, hogy elmondod neki, így nyíltan kikosaraz (ha szerencséd van nem) és könnyebb lesz elfelejteni. Ezzel viszont a barátságotokat kockáztatod...

Másik, hogy tényleg kedves leszel vele, mellette vagy, érezteted a törődést...de nincs sok esélye, hogy összejöjjetek és csak szenvedni fogsz miatta. Ha elég erős vagy, akkor elfojtod és megölöd az érzést külső segítség nélkül. Én nem voltam ilyen erős...

2011. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is ezzel kuzdok. Megszuntettem minden kapcsolatot vele. Jobbat nem tudok. Hianyzik a baratom, de ez igy jobb. Jobb lesz hosszu tavon, vagy legalabb is addig amig elhalnak az erzeim iranta.

Egyebkent tenyleg meg kellene mondanod neki. Minden jobb, mint a bizonytalansag, nem? Utana mar tudnad, hogy mi van.

2011. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en lany vagyok es ismeros a helyzet. azt hiszem tudok segiteni nektek. tehat, amikor en ijen hejzetben voltam akkor akkor kezdett engem erdekelni a baratom amikor le sem szart. ha egy ideig nem foglalkozott velem ereztem a hianyat es majndnem beleorultem abba h erezem: elveszitem. persze ehez nagyon joba kell legyetek. remelem segitettem
2011. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!