Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szakítottunk a barátommal és egyáltalán nem is beszéltünk azóta de most kirakott egy idézetet Fb-ra és lehet miattam?

Figyelt kérdés

,,Ha valamit megbántál végül

S már jobb lenne mindent eltemetni

Elölről már nem, de újra

Bármikor el tudod kezdeni"

Ezt írta ki. Én nagyon úgy érzem miattam, de az is lehet hogy valami más csajra érti én nem tudom. A barátnőm szerint van rá esély, hogy miattam. Szerintetek megbánta a szakítást? Oké tudom nem is ismeritek sem őt, sem engem és nem tudtok tanácsot adni.. Csak olyan reménytelenül érzem magam és valakitől szeretném ezt megkérdezni. Talán nem a legjobb helyen, de néhány segítő válasznak örülnék:) Köszönöm



2012. aug. 13. 22:44
 1/7 okoska31 ***** válasza:
ez akkor lehetsz Te, ha valamivel megbántott és azért lett vége a kapcsolatnak. pl. mert megcsalt.
2012. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet akár miattad is, de jelentheti azt is, hogy újra akar mindent kezdeni és nem a kapcsolatotokra érti.
2012. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy az előtted lévő barátnőjének is írhatta...


Persze az is esélyes, hogy neked.


Vagy egy olyan lánynak, akivel majdnem összajött, de végül mégsem és megbánta, hogy nem jött össze vele...

2012. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem valószínű hogy az előttem levőnek mert az két éve volt meg vele a csaj szakított szóval nem téma. A másik dolog, hogy nem jött össze egy csajjal, szerintem az sem, mert össze akart volna előttem jönni valakivel de a csaj nem akart vele, meg volt is pasija... Szóval az ilyen reménytelen szerelem volt neki.
2012. aug. 13. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Akkor kizárásos alapon miattad írta.

Vagy csak tetszett neki az idézet - bár a fiúk nem annyira idézetmániások :)

2012. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig kombinálni, ha akar valamit, egyértelműen a tudomásodra fogja hozni, hiszen pasi :)
2012. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínű, hogy neked szánta. De abban egyetértek az előttem szólóval, hogy egyik pasi se olyan nyámnyila azért, hogy ne keressen fel, ha tényleg akar valamit. Elvégre indulj ki abból, hogy mikor összejöttetek is ki tudta fejezni a szándékait:)
2012. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!