Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felhőtlen kapcsolat, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhőtlen kapcsolat, aztán hírtelek minden pokoli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk, 2 hete jöttünk vissza a görögországi nyaralásunkból. Eddig szinte felhőtlen volt a kapcsolat, viszont, kb. 1 hete összevesztünk és azóta tartotta a távolságot. Aztán rákérdeztem a dologra, és azt mondja, hogy idő kell, hogy gondolkodjon, hogy eldöntse, hogy milyen érzéseket táplál irántam.. Hogy adjak neki időt, hogy eldöntse, mi legyen. Nem tudom, hogy mit tegyek. Egyik pillanatról a másikra.. szörnyü érzés.. aztmondja, hogy nem baj, ha beszélünk, de ha az érzésiről kérdezek, akkor nem tud helyes választ adni. (amúgy a nyári szünetben különböző Városban tartózkodunk, ő 20 (lány) én 22 vagyok )

#szerelem #félelem #nem akarom elveszíteni.
2012. aug. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs veszve semmi! Bito tényleg idő kell neki...légy türelmes hozzá,tudom ez a legszörnyűbb várni,hogy mi les,találgatni mit gondolhat..borzalmas,de mást igazán nem tehetsz,a mondjuk elég rossz hogy külön vagytok ,szerintem látogasd meg,vagy találj ki valami programot hogy érezze azért hogy neked Ő nagyon fontos,hátha megbékél,és nem veszíted el,de ha szeret úgyis megbékél:)
2012. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak ennyit mondanék : "Majd szólj, ha sikerült kitalálnod, hogy mit akarsz, de velem ne szórakozz!"
2012. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kapcsolatban előfordulnak mélypontok, amiket meg kell beszélni és meg kell oldani. Az elég ciki, hogy ez már 4 hónap után kijön, amikor még bőven a föld fölött kéne járnotok 2 méterrel. Elég gyanús, hogy csak egy fellángolás voltál. Én a helyedben készülnék a legrosszabbra, aztán max kellemesen csalódsz. 22/L
2012. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na hát végeredményben beszéltem ma a barátnőjével, akivel megbeszélte a dolgot, és azt mondta, hogy nem akar szakítani, csak egyszerüen volt pár negatív dolog a részemről, s nem tudja mit érez. Na meg a baratnője mellém ált, és mondta, hogy az is a baj, hogy távol vagyunk nyáron. Szóval a lényeg, hogy megvárjuk, amig visszajön, s ha akkor jó lesz továbbra is, akkor rendben lesznek a dolgok. (Na meg hogy a tegnap pl. azért nem írt egész nap, mert várta, hogy én írjak - ez elég harci dolog, de hát a lényeg úgyis belőle, hogy tart hozzám). :D
2012. aug. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!