Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

Üdv, 15éves vagyok van egy 12éves barátnőm 3és fél hónapja járunk és van egy másik lány 14 éves tetszik és tegnap vallta be, hogy többet érez mint barátság, és el gondolkoztam, hogy akkor kivel járnék jobban, 12 évest nagyon féltik alig engedik el, a 14évest pedig engedik akár még nálunk aludni is [9Km lakik 2 településsel arrébb].

Komentben még írok részleteket a szükséges.



2012. aug. 15. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csodálkozol, hogy a 12 éves lánykát alig engedik?

bár nem értem, hogy a 14 évest is, hogy engedik meg a nálad alvást...én 16 vagyok de nem engedik meg..és igazából szerintem ez a normális..

Szereted a mostani barátnőd? Mit érzel a 14 éves lány iránt?..

2012. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, ne így dönts, hogy ki hol lakik, meg kit engednek, kit nem... melyiket szereted jobban?! Amikor felteszed magadnak ezt a kérdést, semmit se vegyél figyelembe, csak a személyiségüket... személyes véleményem csak az, hogy ha már döntened kell, és főleg mások véleménye alapján gyakorin, akkor inkább egyiket se válaszd.
2012. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom a mostanit szeretem-e, igazából meg sértett és most nem beszélgetünk, a 14éves iránt többet érzek mint barátság.
2012. aug. 15. 16:30
 4/11 A kérdező kommentje:
/Melyiket szeretem jobban?/ -Ha csak ez a lényeg inkább a 14éves :) :D
2012. aug. 15. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:

mint vesztetek össze? kicsinyes?

többet mint barátság de kevesebbet mint szerelem..ha nem alakul ki semmi akkor max egy kósza szex lenne de adjisten, hogy tévedjek..

2012. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert van egy olyan érzésem neked ezért szimpatikusabb a 14 éves mert engedik a nálad alvását..
2012. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 12éves még gyerekes, éretlen és ez ami egy kicsit elbizonytalanít, mert a 14éves már komolyabb és talán jobb volna vele, ezért is szimpatikusabb.
2012. aug. 15. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
meg mert biztos hagyná magát megfektetni..bár remélem tévedek..de a mai 14-15 évesekből kiindulva..
2012. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mintha te olyan nagyon felnőtt lennél :DDD
2012. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy az vagyok csak kicsit érettebb..na meg nem akarok kismama lenni.:D:D
2012. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!