Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény, esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, esély arra, hogy együtt lehessünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban, akibe már jó ideje belezúgtam. Az utolsó iskolai napon el akartam hívni valahová, de visszautasította. Azt mondta, hogy van egy másik fiú (ami persze nem igaz). Nem mondta ki olyan konkrétan, de szerintem nem jövök be neki. Végül (hogy mentsem a menthetőt), megkérdeztem, hogy lehetünk-e barátok. Természetesen igen (nagyon jóban voltunk már akkor is), beleegyezett. Azóta szinte már egyre jobb viszonyban vagyunk, sokat beszélünk. Valamelyik nap, amikor beszéltünk 10-es skálán 7-es esélyt adott volna nekem (tudom, hogy ez hülyeség, de akkor is)...itt most már teljesen összezavarodtam. Azért adta, mert tényleg annyi van vagy mert nem akart megbántani? Van lehetőség még rá, hogy az enyém lehessen? Segítsetek, mert már egyre nehezebb. :(

2012. aug. 16. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

még egy ilyen kérdés amiben az van,hogy "enyém lehessen"meg "hogyan szerezzem meg" mondatot látom.a dunának megyek.

MIÉRT kell őt megszerezni?

Ha nem szeret soha az életben nem lesz esélyed nála.

2012. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉRTELMES válaszokat kérnék...
2012. aug. 17. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, szerintem azért adott hetest, mert nem akar megbántani. Hogyha tényleg úgy nézne rád, hogy együtt akarna lenni veled, akkor azt egyértelműen a tudtodra hozná és nem kételkednél egy percig sem.

Végülis megadta a lehetőséget, hogy barátok legyetek... Ha újra rányomulsz és visszautasít, akkor lehet, hogy a továbbiakban már nem fogja igényelni a barátságodat sem.

2012. aug. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi.
2012. szept. 10. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én semmiképp se akarnék lánnyal barátságba lenni. Nem akarok az aranyos kiskutya, a hízelgő bolond lenni aki álló nap szórakoztatja a csajt a semmiért cserébe. Nem akarom hogy fiúbarátnőként tekintsen rám. Vagy férfi (=potenciális szexpartner) vagyok a szemében, vagy ha nem akkor inkább nem ölök bele túl sok energiát. Persze neki nagyon jó hogy én szórakoztatom meg kisírhatja magát a vállamon, én is sokáig voltam ebben a szerepben, de rájöttem hogy ez felesleges ha úgyse dughatom meg. Nem azzal fogod elnyerni a lány szívét, hogy rendes srác vagy vele, hanem hogy vonzó, férfias férfi, a kettő külön dolog.


Ja ez a hanyas esélyem van 10es skálán.. hát finoman szólva és egészen máshogy próbálnám megtudni mit gondol rólam. Szerintem ez nem jó módszer ez a pontozás.. olyan mintha egy lennél a sok közül és rajtad kívül van még 12db 8as és 3 10es srác is tegyük fel... most vagy engem szeret a lány vagy nem, nem akarok rangsorba állni. Meg nem is kérdezném meg mennyi az esélyem. Ez olyan mint valami engedélykérés, egy óvatos "lehetséges lenne ha". Jobb az ha megpróbálod máshogy kideríteni, akar-e tőled többet puszta barátságnál.


Amúgy az a szomorú helyzet hogy barátságból nagyon ritkán lesz szerelem. EL kell érned, hogy ne barátnőként hanem alfahímként tekintsen rád, ami nem kis különbség. Azt tanácsolom, hogy bókolj neki, dícsérj meg rajta ezt-azt, legyél egy kicsit huncut, virgonc. A kisugárzásodat az óvatosról cseréld le a magabiztosra, legyél férfias és határozott, ne félj a következményektől és ne legyenek benned kételyek afelől, hogy amit csinálsz az teljesen jó. Na meg még rengeteg más részletre oda kell figyelni a csábításhoz. Tudom, ez nem kis személyiségfejlődést igényel, nekem is sok időbe telt, de hidd el muszáj szakítani a rendes kiszolgáló srác személyiségével.

2012. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nos én elég éretlen vagyok ilyen szinten. :) Az még tetőzi a dolgot, hogy én személyiségemből adódóan rengetegszer kételkedem.

Az ilyen huncut, virgonckodás az megvan. :) Többször is viccből oltogatjuk egymást meg ilyesmi. :)

Ebben a barát dologban van valami. Lényegében én nem csak a pasija hanem a barátja is akarok lenni. Próbálok többször vele lenni, de nem lógni állandóan a nyakán. Részletezem üzibe ha nem gond.

2012. szept. 11. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!