Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény? 3éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? 3éve vagyunk együtt, kőzölte elmultak az érzései, elrontottuk szabadidönket együtt töltötük.2hete leakarta zárni a dolgok, azt mondta engem néz ezért add még1-2honapot dolognak hátha válztozik, Mondta h a szeretett ott van de besokalt

Figyelt kérdés
annyit mondott neki is nehéz,mert ö már magában lezárta a dolgok,de megprobál nyitni felém és megláttjuk h mi lesz. Szerintetek van még esély h velem marad?
2010. ápr. 28. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Már lezárta. Nem fog tudni nyitni feléd.
2010. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sem lesz már olyan, mint régen volt!És ha kimondta,akkor biztos megrágta a dolgokat!
2010. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondani sokmindent lehet, de a dolgok alapvetően megváltozni nem szoktak. Nyújtani lehet, vagy elfogadni.
2010. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj már!!

mi a sz.a.r.nak kell neked egy olyan pasi, aki ezt mondja neked???

jobb lett volna ha pl 5 év után mondta volna?

szerintem részben, ha most szomoru is vagy , érthető módon, de örülnöd kell, hogy most lett vége és kapsz uj lehetőséget az életben...

vagy inkább erőltetnéd a dolgokat vele, hogy pár év mulva ujra ezt mondja neked???

volt egy pasim, állandóan azzal jött, hogy nem tudja mit érez irántam...de erőltettem, 3szor összejöttünk szakitottunk stb..és hülye p.i.cs.a voltam az elején, hogy nem hagytam őt a francban..!


Mégis milyen életed lenne mellett ezek után????

Állj a sarkadra, találsz egy olyat majd aki szeretni fog

ugy ahogy vagy!!!!

2010. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
szerintem előbb böngézgesd a helyesírási szabályzatot,talán utána lesz jelentkező !
2010. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg arra sincs esély, hogy egy helyesírással foglalkozó könyvet kinyiss sajnos, így viszont az is tuti, hogy kapcsolat sem lesz tovább.

Tanulj meg helyesen írni, mert ez nagyon durva így. Ki fognak röhögni.

2010. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj nem cska helyesirással van baj hanem én egszerűen nem tudom érteni az egészet tisztán pedig 3adsyorra olvasom...de türelmem nincs hozzá h ilyen hülyeségen kinlódjak...nem keresztrejtvényezem...

De értékelem az első válaszolókat akik meg tudták érteni mit akar... (Amúgy szerintem nem magyar a kérdező..de ha megis az, akkor nagyon gáz)

2010. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tanuljon meg helyesn írni???

Szerintem először tanuljon meg helyesen fogalmazni.

Utána majd lehet szó az irásról s utána majd talánmegértjük, hogy mit is akart mondani.

2010. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!