Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményeket szeretnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék! Szerintetek mit akar tölem? Hogyan szerezzem meg? Nagyon félek attól, hogy megint csalódok. Pedig nagyon szeretném. Teljesen elvarázsolt. Hogy mivel, azt ne kérdezzétek. Fogalmam sincs.20/L

Figyelt kérdés

(Komoly véleményeket, válaszokat szeretnék kapni! Elég gyerekesnek tünhet a dolog, de megmondom öszintén, gyerekesnek is érzem magam amióta ez az érzés elöjött bennem... (szerelmes csak egyszer voltam.))Jah, és bocsi a helyesírási hibákért, na meg a hosszú ö,ü betük hiányáért, de sajnos külföldi billentyüzetem van, ráadásul nagyon fáradt is vagyok már.)


A történet pedig így szól:


Nos, megismertem egy fiút, aki elsö találkozáskor nagyon unszimpatikus volt... Mivel elég nyílt, nyitott emberke vagyok elkezdtünk találkozgatni. Elmentünk kocsikázni, kajálni, bulizni, iszogatni, és azt vettem észre, hogy egyre szimpatikusabb lett... aztán az egyik buli alkalmával felöntöttünk a garatra. (Elötte anyukám mondta neki, hogy nálunk aludhat, legalább nem kell reggel a kocsiért visszajönnie stb...) aztán együtt aludtunk és megtörtént a dolog.... ( én akkor már 4hónapja nem voltam senkivel) másnap reggel nem volt kínos csönd sem, sem kínos pillanat... majd, rá 2nap múlva két ismerösünkkel voltunk kint a helyi kávézóban estefelé, és ott is oda-oda szúrkált dolgokat, célzásokat tett, hogy jó volt a szombat este... aztán megbeszéltük végül, hogy másnap talizunk, mert fáradt volt már akkor.(dolgozik éjfélig mindennap) Következö nap elmentem hozzá, elsétáltunk a benzinkútra és amíg sétáltunk folyamatosan hozzá-hozzá ért a kezemhez, mintha megakarta volna fogni, de mégsem tette... én nem mertem megfogni, mert féltem, hogy beégek.Amikor hazaértünk neki álltunk pezsgözni, nevetgélni, beszélgettünk, tök jó volt, majd elkezdtünk filmezni, olyannira, hogy a végén egy óriásit szexeltünk... ez után nem volt velem lekezelö, söt nagyon is kedves volt. Puszilgatta a vállam, nyakam, hasam, arcom, és ölelgetett egyfolytában. Végül kiskifli-nagykifli pózban aludtunk el, és magához szorított... éjszaka betakargatott, simogatott, és reggel is kedves volt ugyanúgy. Amikor elbúcsúztunk már nem két puszival köszönt el, hanem egy puszival ami a szám széle és az arcom között landolt. :D Aztán sms-eztünk és végül most, azt írta, hogy "jó ám veled aludni :) pusszancs". Holnap találkozunk majd újra:)



2012. aug. 17. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
What?
2012. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami nem érthetö? :)
2012. aug. 17. 01:28
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem már megszerezted :D nem látom a problémát. azt meg sajnos semmi sem garantálja, hogy nem fogsz később csalódni
2012. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre kellesz neki,elég hamar odaadtad neki magad....nincs miért harcolnia megkapott és tudja is hogy megkaphat bármikor
2012. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor valaki komolyan érdekel, egyszerüen teljesen bevagyok parázva és gyerekesen érzem magam.... lehet tényleg megszereztem, de muszáj bíztatást kapnom, mert eléggé önbizalomhiányos vagyok ilyen téren :(
2012. aug. 17. 01:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, szeretném majd mindenféleképpen tisztázni a dolgot majd vele, hogy pontosan mire is véljem ezeket a dolgokat... barátság?! vagy több?! mert nem szeretöre vágyom...
2012. aug. 17. 01:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig pont szeretőként kezel


Ő neki ez tökéletes így


Garantálom ha szóba hoznád neki hogy te komoly kapcsolatot szeretnél vele akkor soha nem látnád viszont


Ha egy férfi komoly kapcsolatot akar egy nőtől akkor ezt megbeszéli vele.Ő neki viszont ez így tökéletes hogy van kivel játszadoznia

2012. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem legalább annyira beléd van bolondulva, mint te belé, nem értem miért írtad ki a kérdést...
2012. aug. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is így érzem egyre jobban ... megbeszéltük, hogy szeptember első hetében lehet elmegyünk Barcelonába :) már a kézfogás is megtörtént ... és elmondta mennyire jó, hogy reggel is még ott vagyok mellette ...
2012. aug. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!