Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hazudik, találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudik, találkozni akart/akar egy lánnyal, de nem mondja meg. Adtok véleményeket, biztatást?

Figyelt kérdés

Találtam egy beszélgetést nála, miszerint a lánynak olyanokat írt, hogy találkozhatnának, este 11ig ráér, és megnézhetnek náluk vagy a lánynál egy filmet.

Beszéltem a lánnyal, van barátja, segít nekem, hogy kiderüljön mit akar barátom. Nekem azt mondta nem hívta fel a lányt tegnap, de a lány hívott, hogy most hívta, és kettesben akar menni vele. Lemondta, és megbeszélte hogy jövő hétvégén találkoznak. Nekem a barátom most is tagad, azt mondja nem akar megcsalni, nem hívta fel a lányt, nem akar találkozni vele.


Én nem tudom mit gondoljak. Igazából kinézem barátomból, hogy ilyet csinál, örülök, hogy kiderül. De ha arra gondolok, hogy szakítok, és többé nem lesz ő, mint fix pont az életemben megijedek. 5 éve vagyunk együtt, velem volt apum temetésén is, apum is ismerte... És ha szakítunk egyedül maradok, nem lesz kitől tanácsot kérnem, tehát... úgy minden, gondolom értitek. Mintha egy családtagot vesztenék el.


2011. júl. 7. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják kapcsolatfüggőségnek. Igazából felesleges megvárnod, mit akar csinálni a lánnyal, eléggé egyértelmű, hogy nem olyasmit, ami belefér abba, hogy jár veled. Nehéz kimondani, ha vége a kapcsolatnak, de erős leszel, menni fog, és találni fogsz olyat, aki százszor jobb. Kitartás!
2011. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez szakító ok nálam. Amúgy pont ez történt velem is, vagyis nagyon hasonló. és még ő volt kiakadva h miért vagyok féltékeny... =/ nem is válaszolt semmit, nem reagált semmit szóval nem tudtam mit tenni, de nagyon szomorú vagyok.

Amúgy te csinálhatnád azt h a barátodnak nem mondod el h beszéltél a lánnyal, csak a tali után megkérdeznéd a lányt h mi volt. de azt javaslom dobd ki minél hamarabb. te is szomorú leszel de biztos vagyok benne h találunk jobbat =)

2011. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Csak nálam a csaj nem volt segítőkész. Pedig azt akarta hogy szakítsunk, de azt úgy hogy a pasim szakít velem ő érte. Akárhogy nem volt neki jó. Persze végül én szakítottam, mert a pasim nem akart. Én is pont ugyanígy egyedül maradtam. Egy idegen városban, rokonaim nem nagyon vannak sajnos. Dobd ki, mert nem lehetsz már vele boldog ezek után. Nagyon nehéz, én két hónapot őrlődtem mire megtettem, és még most is fáj. De túlélem. Légy erős.
2011. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem simán dobd ki. Mi az, hogy hazudozik neked? Az már nem kapcsolat. Véleményem szerint, téged ez a pasi simán hülyére vesz....nem érdemel meg...tapasztalatból beszélek...
2011. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a végkifejletet, nagyon kíváncsi lennék, hogy mi a csudát akar attól a lánytól annak ellenére, hogy neki is ott van a barátja, arról nem is beszélve, hogy te is itt vagy a képben...

Szerintem a talijuk után rákérdeznék a lánynál, hogy végül is mit akart a barátod, utána pedig számonkérném a barátodon, hogy találkoztak-e, és ha akkor is tagad, én bizony megmondanám neki, hogy beszéltem a lánnyal és pontosan TUDOM, hogy találkoztak.

És akkor már csak azért is kidobnám, mert a szemembe hazudott. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem őszinte velem, úgy kivágom, mint macskát...


De amúgy nagyon sajnálom, mert ez tényleg szörnyen nehéz helyzet, és igazából egyetlen szerencséd, hogy a lány segíteni szeretne neked, nem pedig azon mesterkedik, hogy elvegye tőled a barátodat. Azt ajánlom, fogadd el a segítségét, használd ki, hogy van ez a lehetőség, és derítsd ki, hogy mit akar a barátod. Talán van valami, ami az utóbbi időben hiányzik a kapcsolatotokból, és ennél a lánynál keresi, ezért próbálkozik nála... de ha valóban ez a gond, ezt szerintem még meg tudjátok oldani. Ha mind a ketten hajlandóak vagytok változni egymásért, akkor nincs veszve semmi, megmenthető a kapcsolatod, annak ellenére is, hogy hazudott neked.

Mindenestre, ha sikerül helyrehoznod vele a dolgokat, azt szögezd le, hogy ha még egyszer hazugságon csíped, soha többé nem fogsz tudni megbízni benne, és akkor azzal vége is lesz köztetek mindennek.


Sok sikert! :)

2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyszer már hazugságon csíptem, egy éve meg akart csalni, de elnéztem neki. Utána szakítottunk, de visszasírta magát hozzám. Azt mondja, mégegyszer nem rontaná el a kapcsolatot egy alkalmi kapcsolattal, de nem értem, hogy akkor miért tagadja, hogy felhívta.

Én úgy tudom minden rendben a kapcsolatunkkal, pont a lánnyal való levelezése előtt váltunk el teljes harmóniában egy együtt töltött boldog délután után. Ő is azt mondta boldog velem, bár gyakran túl féltékeny vagyok, de azt hiszem megalapozta az egy évvel ezelőtti megcsalással.

Azt mondja, csak azért írt ilyet a lánynak, hogy teszteljen, hogy megnézze mennyire ellenőrzöm. És azt akarja, hogy elhigyjem, bízhatok benne. Nem tudom eldönteni, hogy ennyire fura az ítélő rendszere, vagy engem néz hülyének, hogy egy olyan levelezés után nem bízom benne. Még ha nem is tudnám, hogy valóban felhívta és randira hívta a lányt. Arra is gondoltam, hogy ez is egy teszt, hogy hátha megnézem a telefonját ha hazaérek. Megnézem a háta mögött. De nem azért, hogy hívta-e (minek :D) hanem azért, hogy kitörölte-e, hogy hívta.


Ha kitörölte, akkor titkolni akarja, ergo nem teszt, hanem megcsalás szagú a dolog. Ha nem törölte, a teszt az esélyesebb. Holnap újra együtt leszünk, nálam tölti a hétvégét. Olyan nehezen tudom elképzelni nélküle az életem :(

2011. júl. 7. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj ezek a pasis dumák h "csak azért teszi h megbízz benne" meg még milyen jó kis dumákat szoktak kitalálni .. és sajnos a legtöbbször én is beveszem =/ amúgy még egy esélyt szerintem megérdemel vki, meg főleg ha szeretjük akkor megbocsátunk utána, de neki ez már a második dobása volt =/ szóval akkor sztem várd meg a hétvégét.. h mi lesz, mondjuk ha nem lesz semmi akkor is hazudott és van egy olyan gyanúm h megcsalna..
2011. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!