Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit, vagy csak le akar rázni? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, ő 19, én 17. Msn-en már korábban is többször beszéltünk, ott azt mondta, hogy bejövök neki. Aztán tegnap találkoztunk, ő, a húgom meg én, beültünk egy helyre és iszogattunk, beszélgettünk. Udvarias volt, bár vagy unt minket, vagy zavarban volt, nem tudom. A furcsa az volt, hogy nem mellém ült le és utána nem kísért ki minket az állomásra, hanem ment a haverjához azonnal, de megígérte, hogy kárpótol minket. Hajnalban hívott engem, de már aludtam, később azt mondta, hogy csak jól esett neki hívni. :) Ma írtam neki, ma is azt írta, hogy bejövök neki, majd mikor megkérdeztem, hogy mit is gondol rólam, azt írta, hogy majd elmondja. Ezt nem értem. Szerintetek mit gondolhat, mi akarhat tőlem?
2009. júl. 19. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek vitted magaddal a hugod?
2009. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert másik városba mentünk és nem akartam egyedül :) ez nem randinak indult, csak sima találkozásnak, ismerkedés céljából :) de többet nem viszem :D
2009. júl. 19. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Tobbet ne vidd mert furcsa lehetett szegeny sracnak..amugy biztos bejossz neki....na de 2 egy ellen...nem fair:)
2009. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de olyan furcsa... volt már velem ilyen, hogy egy srác azt mondta, hogy bejövök neki, másnap meg lerázott hogy bár tetszem neki, nem akar velem járni :S most is ettől tartok. és a következő randit? én hozzam fel neki vagy megvárjam míg ő kérdezi meg?
2009. júl. 19. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárólag az zavarta hogy ott a hugod. Kettesbe nem lesz gond.
2009. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de azt írta később, hogy a húgom is jó csaj (14 éves), tehát nem kicsi már. és ez zavar engem :S vajon akarhat vmit? de sokszor olyan távolságtartó...
2009. júl. 19. 23:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nagy baj hogy a hugod is bejön neki :( Engem is zavarna ez. sztem azé volt veled furcsa mert mindketten tetszetek neki, lehet hármasba akarja, vagy nem tud dönteni.
2009. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pedig a döntés egyszerű, mert azt mondtuk neki, hogy a húgomnak már van barátja :) és ő maga is mondta, mikor megtudta először a korát, hogy túl fiatal :) de nem értem a srácot. nem keres telefonon, msn-en is eddig csak 1x írt, de előtte sms-eztünk, válaszol általában, de ő soha nem kezdeményez. várjak egy kicsit? vagy hagyjam békén?
2009. júl. 21. 11:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérj tőle még egy randit és oda lehetőleg egyedül menj el.Azért volt zavarban,mert nem számított a húgodra.Próbáld meg.Írd meg privin,hogy mi volt.

2009. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! számíthatott a húgomra, tudta, hogy nem egyedül megyek, ugyanis előtte már írtam neki. nem lehetett neki túl nagy meglepetés. esetleg zavarban volt, az oké. de pk azóta is miért nem keres? másnap még sms-eztünk, de akkor is én írtam rá, aztán írt msn-en, beszélgettünk egy ideig, azóta semmi. most is fentvan msn-en és nem ír... 2 napja semmi. szerintem nem akar semmit :S
2009. júl. 21. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!