Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik leszbikusok és komoly kapcsolatot szeretnének egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert eddig az összes leszbi csaj csak szexet akart. Mondjuk szerintem ők nem is voltak igazából leszbikusok csak kíváncsiak, milyen is ez. Én bármilyen leszbikus társkeresőn írok, hogy csakis komoly, de diszkrét kapcsolat érdekel, mindenki hülyének néz. Szerintük nincs komoly kapcsolat 2 lány között. Szerintetek?

2012. aug. 19. 10:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, bár én a helyedben inkább bárokban érdeklődnék, mint interneten, ahol teli van "biszexuálissal" ők pedig csak kipróbálni akarják.
2012. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Talán menj el ismerkedni melegbarát szórakozóhelyre, hátha. Bár ott se az összes lány leszbi.
2012. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak nem volt szerencséd. Nyilván ha valaki leszbikus az ugyanúgy tartalmas kapcsolatra vágyik, ez független attól, hogy leszbikus-e vagy hetero.

Már miért ne lenne komoly kapcsolat 2 lány között? Skan élnek együtt akár egy életen keresztül, a világ más részein házasságban, sőt gyermeket is szoktak vállalni a leszbikus párok. Ismertem is egy leszbikus jegyespárt Portugáliában.

Szóval ez hülyeség, nyilván leszbikusként nehezebb párt találni, van akinek heteroként is nehéz, pedig ott nagyobb a választék. És hidd el, hogy arányaiban a hetero társkeresők között is több a komolytalan, mint a komoly, sokan regisztrálnak szórakozásból, kíváncsiságból, házasságtörés céljából vagy csak a szex miatt.

2012. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Megértem a problémádat. Én sem egy alkalmi szex kapcsolatot szeretnék, csak sajnos ilyen lányt még nem találtam. A lakhelyem környékén meg sajnos nincsenek bárok, vagy meleg szórakozóhelyek.

16/l

2012. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Manapság már én is komoly kapcsolatot keresek, egy másik nő oldalán.. 20/L
2012. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Érdekes ezt olvasni (és szomorú...), mert én pl. eddig csak olyat láttam, hogy leszbikus lány kapcsolatot szeretne, de biszexek kizárva, mert azok csak szexet akarnak és úgyis elhagynak egy pasiért...


21/L bi (aki szintén kapcsolatot szeretne, de nem kell senkinek)

2012. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, igen vannak. Mind ahogy két srác, egy fiú+egy lány között, úgy két lány kapcsolata is lehet tartalmas és komoly.

A társkeresők többsége meg már ilyen, ne várj tőlük túl sokat, a valamire tartott oldalak pedig (szinte teljesen) kihaltak.


Ez is olyan sztereotípia a biszexekről, mint a leszbikusoknál a megannyi baromság amit szinte már mindenki köztudottan ismer. Nem minden biszex akar csak szexet a lányoktól (sok ilyet ismerek), vannak akik biszexnek mondják magukat és később beismerik, hogy leszbikusok, vagy egyszerűen csak a lányokhoz húznak jobban.

2012. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én szeretnék már nagyon!!! de nem akar össze jönni :(

23L

2012. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak... :)


21/l

2012. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Írjatok lányok :)
2012. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!