Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van egy fiú, komoly kapcsolatot szeretne velem. Nagyon magányos vagyok, de nem hiszem, h szerelemmel szerethetném.

Figyelt kérdés
A kérdés az,h belemenjek-e így.h ne legyek magányos.már nagyon sz'r egyedül.20l 24f
2012. jún. 19. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj bele.
2012. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem átverés ez így?h nem fogok beleszeretni?
2012. jún. 19. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül lenni "jobb", mint úgy lenni valakivel, hogy nem szereted.
2012. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szivasd meg csak azert mert rossz egyedul. Valoszinuleg o szeret teged es ha vele vagy de nem szereted ossze fogod torni a szivet! A te dontesed,lehet hogy bele fogsz szeretni de ha nem erzed ezt rovid idon belul ne jatssz vele!
2012. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok önző lenni,de már annyira magányos vagyok,h elgondolkoztam bele menjek-e
2012. jún. 19. 10:08
 6/13 anonim ***** válasza:
köcsög-.-
2012. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan sz'r lenne egyedül, mint írod, akkor nem azon filóznál, h belemenj-e vagy ne...szerintem.
2012. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dia90' ***** válasza:
Lehet, hogy idővel bele tudnál szeretni szerelemmel is, ezt nem lehet előre eldönteni sztem. Vagy jön, vagy nem, de nem mindig alakul ki rögtön. Van, amikor később leszünk szerelmesek, mikor egyre több lesz a közös élmény, egyre jobban megismerjük a másikat. Ha tetszik, kedveled, jól érzed magad vele, bejön a stílusa, akkor miért ne érne meg egy próbát? :)Ha ezek viszont nincsenek meg, akkor tényleg nem érdemes kapcsolatba kezdeni.
2012. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt miért állsz hozzá úgy, hogy tuti nem fogsz beleszeretni és kész? Mondd azt, hogy ismerkedjetek még és legyél nyitott rá, hátha mégis... Ha nem, akkor nem jössz vele össze. Ha elkezdődik valami, akkor meg igen.


Szerintem testileg, lelkileg gáz olyan kapcsolatban lenni, ahol nem szeretem a másik felet. Hiába van társam, mégsem esik jól az ölelése és a közeledése... ez nem kapcsolat!!!

2012. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon belelátott abba,amit gondolok.igen,úgy érzem nem esne olyan jól.egyelőre marad a magány:-S
2012. jún. 19. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!