Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, van barátnője....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, van barátnője. én csak szerető vagyok. Még nov-ben kezdeményezte a beszélgetést.2 hétig taliztunk, jan-ban megtaláltam fbn, nem jelöltem be, most 2hete újra keresett. Jól elvagyunk. Megkaphatom valaha is őt vagy csak szerető leszek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak szerető leszel, amit néha jól meg lehet dugni és ha kell, akkor kidobni a kukába. A szomorú csak az, hogy közben ártatlanok is sérülhetnek. Bár a te eseted nem ismerem. Hány gyerek vagy ember életét teszed tönkre.
2012. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csak szerető leszel, ha kellenél neki akkor már rég összejött volna veled.
2012. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mióta van barátnöje ? milyen viszonyban vannak ? ezen nagyon sok mulik, meg azon is, hogy ö mit érez veled kapcsolatban.
2012. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze lehet feleség is lehetsz, egy rongy. Talán egy fokkal jobb.


Egy esetben van mentséged. Ha a feleség tudja, hogy milyen szar alak a férje, csak a gyerek miatt nem vállnak el. De akkor jó kis pasi választol...

Ha pedig a nő egy idióta, akkor jobb lenne a gyerekeknek vállva.

2012. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
az esetek nagy részében a szerető megmarad annak, ami, vagy le koptatja a pasi/csaj, mert rá ön, hogy el veszítheti a párjá, te csak szórakozás vagy,ha komolyan kellenél neki,nem a szeretője, hanem a barátnője lennél+egy tisztességes pasi nem tart szeretőt, szóval egy féreggel akarsz lenni+egy nőnek miért nincs önbecsülése, miért akar szerető lenni?
2012. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 DonKartács ***** válasza:

50-50 % rá az esély hogy egy pár lesztek !!

Ha ő kezdeményezik az lehet előre lépés szerintem

2012. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ki tudja, talán összejön veled, miután dobta az előzőt. De akkor számíts rá, hogy lesz ismét egy szerető, és sz*rt se fogsz érni mint a jelenlegi párja a számára.
2012. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 24 éves. Barátnőjével december 4-e óta vannak újra együtt, amúgy júli 3.
2012. febr. 19. 21:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah, és ilyet szólt múltkor: azért kérdezgetlek a pasis dolgaidról, mert keveset tudok róla és nem tudom hogyan nyissak feléd. Most 2 hete felbukkant, sokkal figyelmesebb volt, mint elöször. Most éreztem azt, hogy igazán foglalkozik velem.
2012. febr. 19. 21:20
 10/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Az, aki nem szakít, mielőtt tervezgeti valaki mással, már eleve egy kamugép. Bár nem is igazán érdemelsz segítséget, ha jobban belegondolok, hisz te meg besegítesz a megcsalásban...Szóval b*szódjatok meg. Remélem összejöttök és a hátad mögött ugyanúgy megcsal, ahogy veled megcsalja a barátnőjét. Az erkölcs példaképei vagytok...

További szép estét.

2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!