Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés

Kicsi korában mindent elnéztek neki, a fiúk jártak hozzá, majd 15 évesen szült.

Azóta 7 éves a gyerek, nem tudjni ki az apja, az anyja nem dolgozik, segélyből él, esetleg néha eljár suliba családi miatt.

A csaj kb 140kg körül van, netezik meg alszik egész nap, a gyerekével nem nagyon törődik.

Ezek mellé néha pénzért szolgáltatást nyújt pár férfinak, de nem gyakran, mert nem kell senkinek.



2012. aug. 21. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, nevelés kérdése! Aki ribiskedik (nem a pénzesre gondolok!), az ne szüljön szerintem, vagy ha nagyon akar, akkor vàltoztasson, mert ez lesz az eredmény!! Ha pénzért csinàlja hogy meg tudjon élni, az màs, nem itélem el, àtérzem a helyzetet, voltam én is nagyon csoro! De ez, hogy csak ugy, kedvtelésböl...féleg mindenkivel...el tudom képzelni, hàny pàrkapcsolatba rondithatott eddig bele...Undorito:(
2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
arrol nem beszélve, hogy kövér...
2012. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de a #8-as válaszoló elég nagy butaságokat ír!


"a múltbeli hibáiért szívjon élete végéig" - Igen, a rablók, betörők, gyilkosok is egy múltbéli hiba miatt kerülnek börtönbe, sokan életfogytig vagy legalábbis igen sokáig, most akkor ekkora erővel nekik is nézzük el, hogy hibáztak? :-)


"mellesleg ott a gyereke" - A gyerek nem tehet arról, hogy megszületett, de a szülő igen! Gumi, fogamzásgátló, esemény utáni, abortusz. 4 módszer, aminek segítségével meg lehet akadályozni a nezmést, ő úgy döntött, inkább szül. De még ezek után is beadhatta volna állami intézménybe, de ő azt az utat választotta, hogy felneveli a gyermeket. Akkor vállalja a dolgot!


"Isten nem teremt selejtet, mindennek oka van" - Nem vagyok vallásos, de ez nem Istenség kérdése, hogy valaki ilyet csinál, hanem ész.


"ez egy qva döcögős út, amit könnyebb nem választani" - Az emberek nem azért nem választják ezt az utat, mert igen nehéz. Gondolj bele: 15 évesen nemcsak hogy állása nincs, hanem éretlen az anyasághoz. Kizárt dolog, hogy ennyi idősen már kívülről fújja a gyereknevelés fortélyait. No meg ebből később mekkora baj lehet: amikor ő 15 éves lesz, az anyja még csak 30. Majd anya és lánya egyszerre kezd majd el pasit keresni? Az vicces lesz :-)

2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak:


Először is, a lány felelőtlen volt, hogy ennyi évesen gyereket vállalt, az meg pláne durva, hogy nem tudja, hogy ki az apja. Az már csak hab a tortán, hogy még csak nem is dolgozik.


Kövér, sz@rik a gyerekre, egyszóval fogalma sincs a gyereknevelésről. Ráadásul egy prosti. Az ilyen emberre csak azt tudom mondani, hogy felesleges a világnak.

2012. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Leginkább a gyereke életét cseszte el, amivel inkább foglalkozni kéne!
2012. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!