Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szól a pasim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannni17 kérdése:

Miért nem szól a pasim egy szót se ha egy facebookos csajról van szó?

Figyelt kérdés
Amikor beszélek a pasimmal telefon,náluk,nálunk stb.Egy csajt említek meg akit facebookon eljegyzett vagy már feleségül vette és azt mondta hogy csak úgy rakta ki másnap Renike Bognár azt írta hogy ne küldjek neki szerelmes zenéket mert az ő pasija nem az enyém.Amikor ezt a szitut kérdem ő vagy elhallgat vagy lelép fészről vagy más témát kezd vagy leteszi a telefont.Mások azt írták hogy dobjam de nem mertem mert nagyon szeretem.Másnap pedig írtam annak a Renike Bognárnak hogy már az enyém.De mit tegyek hogy elmondja miért?
2012. márc. 18. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Ezt tőle kéne megkérdezni.

2012. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem válaszol.Mi baja van akkor?:/
2012. márc. 30. 14:20
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy azt a másik lányt hülyíti. Velem is előfordult már..Üljetek le a barátoddal, és beszéljétek meg, mondd meg neki, hogy téged ez mennyire zavar..Ha megint tereli a témát, akkor valószínűleg az történt amit először írtam..
2012. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!