Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemyényetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemyényetek arról a csajról, aki nem találkozik a barátjával 2 3 hétig, a baráti köre miatt?

Figyelt kérdés

Vagyis ezalatt az idő alatt nem a barátjával találkozik, hanem a barátaival, barátnőivel.

17/f


2012. febr. 6. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy nem érdekled eléggé...bocs haver
2012. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled különösebben.
2012. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ja és 4 hónapja vagyunk együtt.
2012. febr. 6. 17:07
 4/12 A kérdező kommentje:
De egyébként meg minden rendben van közöttünk.Ilyen is csak most fordul elő először.De szerintem nagyon gázos.
2012. febr. 6. 17:08
 5/12 Macs1209 ***** válasza:

Fogják már fel a 2 dolgot:

- A pasik jönnek mennek, a barátok megmaradnak

- A barátok megmaradnak, ha a pasi miatt hanyagolják őket is


Ez alapján kellene gondolkozni a nőknek...

2012. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Macs1209 ***** válasza:
*is őket
2012. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor szerinted, nem rossz a helyzetem?Vagyis minden rendben ezzel?
2012. febr. 6. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy az ilyet nem nevezném kapcsolatnak..ez nem normális dolog még ilyen fiatalon sem.most vagy marhára nem érdekled és így akar lerázni vagy pedig nem mondom kétszer hogy van neki valaki..azt nem tartom normálisnak hogy valaki nem akarja látni a párját 3 hétig..bocs tesó de nekem itt valami bűzlik a dologban..
2012. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát nemtudom mi lesz.én mindent lemondtam érte eddig
2012. febr. 6. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek lehangolni,de ha ezek először jelentkeznek,akkor most indult be a szakítási

folyamat, még korrigálhatod,mostantol ne szentelj neki annyi figyelmet,ne rajongj érte, érezze azt ,hogy nélküle is egész, és nélküle is vidám vagy.Ez a legfontosabb.

Például ha rád ír, várj a válasszal akár perceket, ne legyen ő a közép pont,nagyon nehéz ezt csinálni,mert ellent mondasz az érzelmeidnek,de hidd el megjártam ezt az utat,és meglásd jobban fogod érdekelni.Hajrá.Amugy minden nő, egy pitagorasz tétel...

2012. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!