Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, nektek van olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek van olyan lány barátotok akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Férfi nemű egyedek :-) , válaszait várom , hogy van e olyan nagyon jó lány barátotok akibe szerelmesek vagytok csak nem meritek , vagy nem akarjátok elmondani neki ?

Elöre is köszi , puszi :-)



2012. aug. 21. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
van.
2012. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van.

A nők a férfi barát-zónába helyezésének mesterei:)

2012. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, megbeszéltük a dolgok és ennyi:) 22/F
2012. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van :D
2012. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah Hermione a Roxfortban
2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, a szomszéd csaj, már több, mint 10 éve... Sose mertem neki mondani és 1x megtudtam, h ő testvérként tekint rám, szóval halott volt az ügy. Nagyon jóban voltunk, de sose volt semmi. Mára már alig találkozunk, pedig v 10 méter választ el minket... 1x csak úgy átjött és annyit kérdezett, h lemennék-e vele a pincébe..köpni-nelyni nem tudtam, aztán mondta, h segíteni kéne neki pakolni... Mostanában sokat álmodok vele, de beletörődtem, h köztünk sose lehet semmi. Mára már mindketten boldog párkapcsolatban vagyunk, persze nem egymással... Elnézést, ha kicsit hosszú voltam :)
2012. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!