Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác meg egy csaj gyakran beszélgetnek, akkor azok már szerelmesek? Fiú és lány között nem lehet barátság?

Figyelt kérdés

3 hónapja járok a barátommal, akit imádok, és ő is imád engem. Időközben megismertem a legjobb barátját, aki mellesleg az unokatesója és az én évfolyamtársam a gimiben ->Most nevezzük őt Pistinek. Mivel nem lakunk messze egymástól, egy busszal járok vele, és gyakran találkozunk, sokat beszélgetünk, és azok a napjaim csúcspontjai... nem ismerek nála jobbfej srácot.:D Mindig megnevettet, nagyon figyelmes, kedves, udvarias, aranyos, stb. Helyesnek nem mondanám(de nemis csúnya), ámde a belső tulajdonságai isteniek.:D Már régebb óta bejár gyakran az osztályunkba, mert ismeri az egyik fiú osztálytársamat, és vele szokott szünetekben beszélgetni, viszont mióta ilyen jóban vagyunk (pár napja), azóta nem az osztálytársamhoz jön be, hanem hozzám! És feltűnt, hogy gyakrabban jár be, mint ahogy szokott eddig. Ez az osztálytársaimnak is feltűnt, és elég furán néznek ránk, azt gondolják, hogy van/lesz/alakul közöttünk valami, de mi csak barátok vagyunk. Szerintetek?:D

17/L


2010. ápr. 29. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgommal gyakran beszélgetek. Hidd el, nem vagyok bele szerelmes... :P
2010. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán bejössz neki!!Ritka a fiú-lány barátság,tetszel neki,ebben biztos vagyok,attól mert barát vki nem megyek be hozzá mindíg szünetekben!:DSok sikert,gyere vele össze!!
2010. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen lehet bearátság fiú és lány között. És a barátok is sokat beszélnek egymással :)
2010. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma 23:41! ha akarná se jöhetnénk össze...mivelhogy a legjobb barátjával járok.
2010. ápr. 29. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
De, lehet - de kicsit gyanús, hogy bejárogat hozzád, meg te is felfokozott lelkesedéssel mesélsz róla.
2010. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet barátság is. Nekem is vannak csaj-barátaim, és egyiktől sem akarok semmit (ők se tőlem)!


24/F

2010. ápr. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tipikus! bejössz neki és ez nem titok és lehet érezni hogy Neked is eszedbe jutott már, hogy mi lenne ha..., mert akkor nem ilyen áhítattal beszélnél róla "nem ismerek nála jobbfej srácot.:D Mindig megnevettet, nagyon figyelmes, kedves, udvarias, aranyos, stb."

a külső szemlélők meg mindig többet látnak mindkét értelembe véve...(vagy többet látnak bele mint ami van vagy átlátják a kapcsolatotokat)

2010. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
van fiu lány barátság hiddel nekem pl nincs legjobb bnőm csak legjobb barátom:)
2010. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze h van fiu-lány barátság :) csak lehet h később az egyik fél részéről több is kialakul de ez nemmindig van igy :D 15.5l
2010. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!