Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bonyolult helyzetbe keveredtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzetbe keveredtem, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval az van hogy a legjobb barátom csajával dumáltam amíg ő kiment a mosdóba és a csaj hirtelen megcsókolt,szép a csaj meg minden de mégiscsak,nem lopnám el más csaját de arra kért hogy vigyem el randizni és ha nemet mondok elmondja neki,és akkor megutál :(

2012. aug. 20. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint mond el? Hogy visszautasítottad? xD


Játszhatnátok azt a játékot mind3, hogy: "Ki a leghülyébb?"

2012. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.
2012. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés,és azt mondja el hogy csókolóztunk
2012. aug. 20. 00:42
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ribancokkal ne kezdj, ember!
2012. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor előzd meg a csajt, és mond el te a barátodnak, mi történt, meg azt is, h szerinted, ha rákérdezne a csajnál, ő mit mondana szerinted a barátodnak

de az is lehet, ha nagyon szerelmes a barátod, nem neked fog hinni, de fog még a lányban csalódni, úgyhogy ez a legjobb, amit tehet

2012. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tehetsz
2012. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a csaj egy idióta már bocs. Nem bírom felfogni h neki mi a jó abban h szétszedi kèt ember barátságát, de mind1. Èn a helyedben nem hagynám magam 'zsarolni'. Ha a csaj olyan, amilyennek leírtad, akk nyilván nem ez volt az első ilyen húzása, és jò eséllyel nem is az utolsó. Szval ha a haverod esetleg mégis neki hinne, kis idő múlva úgyis rájön majd. De szerintem sokkal gázabb belemenni egy ilyen játékba, mint mondjuk elmondani a haverodnak az igazat, mert a végén nagyobbat koppannál
2012. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. :D
2012. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hm, szóval látod, hogy megcsalja a legjobb haverod. 1. Eszedbe jutna egy olyan csajjal keverni, aki így át képes baszni az embert? (Ez egy lotyó lehet, ha képes volt pont veled kezdeni.) 2. A legjobb barátodnak nevezed, és közben hagyod, hogy átb.sszák a fejét? Szép kis barát lehetsz! És nem vagyok tapasztalatlan, mert ugyan ez a szitu volt velem is! (Ellenkező nemekkel.) Csak annyi volt a különbség, hogy mikor a barátnőm vissza jött már a gyereknek behúztam egy akkorát amekkorát tudtam, és leburítottam a Fény -el. Gyors vázoltam a szitut barátnőmnek, és röhögve hagytuk ott a srácot a pultnál.:) Ennyi. Remélem segítettem. (Ja, és ezért megutálna, mert nemet mondtál a r.binek? Te vagy nagyon hülye vagy, vagy ritka nagy b.lfasz.)
2012. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ebben mi a bonyolult? elmondod a haverodnak hogy a csaja rádmászott, és megfenyegetett hogy ha nem dugod meg, akkor azt mondja neki hogy megdugtad.


különben ha a tényleg a legjobb haverod, akkor nincs mitől félned. A Tesó Kódex pedig egyértelműen kimondja hogy "Tesók a csajok előtt" (első törvény)

[link]

2012. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!