Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna ha a csajotok 'legjobb barátnője' egy meleg fiú lenne?

Figyelt kérdés

Puszilgatná, ölelgetné, még a tásaságotokban is.

Az zavarna inkább, hogy a barátnőtök egy másik fiút ölelget, vagy inkább az hogy az illető meleg? és gondolom sokan utáljátok őket.


Nekem is van egy meleg barátom. Én nem szoktam ölelgetni. Csak beszélgetünk, a pasim mégis eléggé ki van rá akadva. Nem tudom miért. Vele aztán biztos nem csalom meg.


2012. aug. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom egy meleg srác és nem zavarja a barátomat, sőt még kedveli is őt! :)
2012. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bevenném harmadiknak :P



(Na jó, vicceltem, amúgy nem érdekelne)

2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát pedig pont hogy egy melegtől nem kéne félteni a barátnőtöket!

Mellesleg ő is ugyanolyan ember, mint bárki más, ugyanolyan a teste, ugyanúgy gondolkodik, érez, mint egy "átlagos" ember, csak éppen ő a férfi ánuszrózsát kedveli! :D

2012. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal inkább mint egy hetero, nem? Valsz a homár nem fogja felhúzni.
2012. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk ugyanez a helyzet, bár itt én vagyok a meleg barát. A legjobb barátnőm barátja bár nem tudja, hogy meleg vagyok, tökre jóban van velem, és nem zavarja az hogy ölelgetem, puszilgatom a lányt.


(azért lehet sejteni, hogy mi a helyzet velem :D)

2012. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!