Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ma volt erről szó Aktívban/Fókuszban (pontosan nem emlékszem, melyikben, de lényegtelen is), hogy egyre divatosabb, elterjedtebb a netes ismerkedés.

Van itt olyan, aki esetleg így találta meg a párját?

Én nem vagyok fenn társkeresőn, de 2x volt már velem olyan, hogy netes ismeretség után, élőben is találkoztam az illetővel, de mind a kettő elég csalódás volt(egyik srác kb meg sem szólalt, engem meg zavart,, hogy folyamatosan én tartottam fönn a beszélgetést, a másik gyerek meg totál nem úgy nézett ki, mint a képeken)

Azért kérdeztem most ezt, mert elgondolkoztam, hogy lehet mégiscsak regisztrálok ilyen oldalra, hátha rámtalál a nagy Ő:) mert mióta új városba költöztem, elég kevés ismerősöm van, akikkel eljárhatnék, így meg elég nehéz ismerkedni..suliba munkahelyen pedig csupa lány vesz körül:s

Szóval várom a véleményeket, kinek milyen tapasztalata van ezekkel az oldalakkal:)

Ja meg még csak 20 éves vagyok, szóval ne ciki ez ebben a korban?



2012. aug. 22. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem ciki, nem gáz, nincs tapasztalatom, de már csak inkább élőbe, ott nincs kirestauálva a kép és nincs a legjobb szögből mutatott arc stb
2012. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem n ciki.:) sokan így találják meg a párjukat.

Tudod sok békát kell megcsókolni mire megtalálod a herceged!(:

2012. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nem ciki.*

2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hole Hunter ***** válasza:

Én konkrétan a chat-en ismertem meg a feleségemet...immár jó pár éve. Nekünk bejött. Bárkinek összejöhet. Sosem lehet tudni, hogy hol akadsz olyan ellenfélbe, aki érdemes a figyelmedre. Sztem egyáltalán nem ciki.

Sok sikert! :)

2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..amúgy kicsit elírtam a kérdést, rosszul fogalmaztam..számomra ez nem ciki, csak vannak olyanok, aki pl elítélik ezt..anno szobatársam a koliba sem merte a szüleinek elmondani, hogy netről ismerte meg a párját:s

szerintem az én szüleim sem díjaznák amúgy, ha úgy alakulna, ahogy én ismerem őket..

2012. aug. 22. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Én tudod mit utálok. AZT hogy itt main stream-esítik ezt a dolgot. A francnak kell, nekem így elveszti a varázsát mert úgyis mindenki ezt csinálja, ezt látja a tv-ben feeling. Nem érződik olyan egyedinek, menjenek már a francba a béna szar híreikkel hogy nincs érdekesebb dolog a világban..
2012. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár társkeresőkön nem vagyok fent, de én eddig a neten mindig csak depressziós srácokat fogtam ki. Én egy életvidám lánynak tartom magam, de már engem is lehúztak az életről. Ilyenkor inkább hagytam a fenébe. Én már annyira nem hiszek ebben.

18/L

2012. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én neten ismertem meg a párom lassan 2 éve vagyunk együtt

de a net csak ismerkedésre jó hogy embereket ismerj meg minél előbb kell a személyes találkozó hogy tényleg ő e az akit keresel...

25/f

2012. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én az exem interneten ismerkedtem meg, 3 évig voltunk együtt. Semmi sincs kizárva, miért ne jöhetne össze? :D És egyáltalán nem ciki!
2012. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:)

6-os válaszoló, nyugalmasság töltse el lelkedet, nem annyira egyedi dolog, mert elég sokan vannak fenn ilyen oldalakon...annak meg csak örülj, hogy most volt róla egy riport, mert így lehet több jó csaj/pasi is beregisztrál ennek hatására:D

de amúgy tényleg néha annyira gáz hírek, témák vannak..de hát nem tudnak újat kitalálni..mikor az hír, hogy Donatella (Kiszel T. lánya, ha vki nem tudná:D) felbukott, akkor én is kiakadok..

meg azon is, hogy nem lehet már úgy egy időjárásjelentést sem megnézni, hogy ne legyen közbe reklám:s

2012. aug. 22. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!