Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ma volt erről szó Aktívban/Fókuszban (pontosan nem emlékszem, melyikben, de lényegtelen is), hogy egyre divatosabb, elterjedtebb a netes ismerkedés.

Van itt olyan, aki esetleg így találta meg a párját?

Én nem vagyok fenn társkeresőn, de 2x volt már velem olyan, hogy netes ismeretség után, élőben is találkoztam az illetővel, de mind a kettő elég csalódás volt(egyik srác kb meg sem szólalt, engem meg zavart,, hogy folyamatosan én tartottam fönn a beszélgetést, a másik gyerek meg totál nem úgy nézett ki, mint a képeken)

Azért kérdeztem most ezt, mert elgondolkoztam, hogy lehet mégiscsak regisztrálok ilyen oldalra, hátha rámtalál a nagy Ő:) mert mióta új városba költöztem, elég kevés ismerősöm van, akikkel eljárhatnék, így meg elég nehéz ismerkedni..suliba munkahelyen pedig csupa lány vesz körül:s

Szóval várom a véleményeket, kinek milyen tapasztalata van ezekkel az oldalakkal:)

Ja meg még csak 20 éves vagyok, szóval ne ciki ez ebben a korban?



2012. aug. 22. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Találkoznál inkább velem! Be sem áll a pofám! :D
2012. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
na, az meg a másik véglet:D
2012. aug. 22. 23:36
 13/14 WsAkos válasza:
Ugyan mért lenne ciki?
2012. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bár nem mai kérdés,de hátha egyszer valakinek segít a válaszom.

Sajnos az emberek szégyenlik pedig nem cikibb neten ismerkedni mint részegen egy diszkóba amikor másnap azt sem tudod mi történt.

Egy saját és talán hihetetlen példát hoznék fel mért nem olyan ciki a netes ismerkedés.

többint 6 évvel ezelőtt 20 évesen regisztráltam egy társkereső oldalra. Elég szörnyü kapcsolaton voltam tul, már egy éve lassan nem tudtam megismerkedni senkivel. Egyszerüen féltem. Először csak gondoltam ha kapok pár levelet nő az önbizalmam. De nem épp oluan levelek jöttek, (volt néhány bizarr és perverz)ami meg olyan volt nekem nem tetszett a felado.De az egyik srác aranyos volt. Honapokig leveleztünk,majd msneztünk aztán telefonon beszélhettünk. Majd jöttek a randik végül járni kezdtünk.

Soha nem gondoltam arra hogy férjhez menjek hisz az csak egy papir. Igen azon a papiron szerepel az új férjezett nevem 5 év után és most egy honapon belül megszületik a kislányunlk.

6 éve vagyunk egy pár 1,5 éve házasok. Ma is minden nap elmondjuk egymásnak hogy szeretlek, és az a legjobb hogy nem üres megszokott szo. Tudjuk,érezzük hogy ennyi idő után is jelentése van.

Ciki hogy megtalált a nagy ő akiben nem is hittem? Hogy boldog házasságban élünk és családot alapítunk? Szerintem nem.

26/L és 36 hkm

2014. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!