Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én gondolkozok hülyén? (Hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolkozok hülyén? (Hosszú lesz kicsit, ne haragudjatok)

Figyelt kérdés

Tehát én egy 18 éves lány vagyok. Tavaly decemberben összejöttem egy amolyan "rossz fiú"-nak hitt fiúval, akiről kiderül hogy egyáltalán nem az, csak kiáll a saját dolgaiért. Nagyon jól megvoltunk, egészen áprilisig. Ez után történt egy félre értés, ami után úgy éreztem bennem megszakadt valami. És mondtam neki, hogy nem tudom folytatni ezt a kapcsolatot. Egyébként már régóta ismerjük egymást, évek óta. Azóta próbáltam mással összejönni, de mikor a csókhoz jutottunk mindig az előző barátomat láttam magam előtt, és egyszerűen nem tudtam tovább folytatni még a beszélgetést sem, bármelyik illetővel sem. Ami nagyon pozitív, hogy a szüleim is nagyon szerették, és nagyon jól kijöttek, és az ő szüleit is ismerik gyerek koruk óta. Mindenbe segített anyuméknak a volt barátom, szóval, nem volt lusta, ami nekem nagyon sokat számít. Még a mai napig szeret, és mindig mondja mikor találkozunk, márpedig elég sokat , mert egy baráti társaságunk van. És egyszerűen azt érzem h senki mással nem tudom elképzelni az életemet, tudom butaság ilyet mondani ilyen fiatalon, de így érzem. És nagyon hiányzik, hiányzott is, csak nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel. Nem tudom, hogy belemerjek-e vágni még egyszer, vagy ne. Mert szeretném, de vannak kételyeim is.

Ti mit javasolnátok?



2012. aug. 22. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A lényeget hagytad ki.

Mitől szakadt meg és mi?

2012. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%

1. Mindenkinek kell adni még 1 esélyt.

2. Ha ő szeret téged, te is őt, mi a baj...

3. Ha meg a fiú kijön az anyóssal akkor semmi gond :D

2012. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég fontos.. Azt írtad, hogy egy félreértés miatt történt. Akkor meg mi a gond? Főleg, ha még szereted és folyamat ő jár a fejedben. Ha tartasz kicsit a dologtól, akkor menj el vele kávézni és beszélgessetek át néhány órát, tisztázzátok a dolgokat, és úgy próbáljátok meg.
2012. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem csalt meg vagy nem hazudott hatalmasat akkor mi a kérdés? Folytasd!
2012. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"1. Mindenkinek kell adni még 1 esélyt."



Heil Hitler!

2012. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsánat.

Leírom:

egy közös ismerősünk azt mondta nekem, hogy megcsalt vele, de ezt ne mondjam neki vissza. De ilyet hogy gondol, h nem kérdezek meg tőle , hogy igaz-e? Na mindegy, én rákérdeztem mondta hogy nem igaz, sose csalna meg. Mondta h akkor tényleg ott volt velük a lány, de ő 9után hazament, és a többiekkel maradt ott. Megkérdeztem még pár embert akik ott voltak, és ők is azt mondták, hogy nem igaz. Én elhittem neki hogy nem, vagyis próbáltam, de mégse volt utána olyan, mert mikor ránéztem, csak ez jutott eszembe. ja és a megcsalás szó alatt egy csókot értek. mert ennyit mondott a lány.

2012. aug. 22. 23:58
 7/12 anonim válasza:
hali neked is utolsó :D
2012. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is szeretem, meg ő is engem. Ez tuti biztos.

És még el is hiszem neki, h nem csalt meg, de ez miatt van kételyem, vagyis nem tudom leírni ezt az érzést.

Tényleg minden nagyon jó volt köztünk, a családdal is nagyon jól kijött, én is az övével.

Egyébként ő 22 éves.

2012. aug. 23. 00:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hazudott az a lány. Lenne rá egyátalán valami oka?


Eddigi tapasztalataim alapján mondhatom, a pasik úgy csalják meg a barátnőiket, ahogy csak tudják. Ha ez megáll egy csóknál, akkor az még egész szerencsés. Ha úgy gondolod, ezt nem nézed el neki (félre ne érts, én sem tenném), akkor próbáld kiverni a fejedből. Nyilván léteznek hűséges hímek is, csak nehéz őket megtalálni.

2012. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
állitólag azért mondta ezt, mert összeakart vele jönni.
2012. aug. 23. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!