Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én gondolkozok hülyén? (Hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolkozok hülyén? (Hosszú lesz kicsit, ne haragudjatok)

Figyelt kérdés

Tehát én egy 18 éves lány vagyok. Tavaly decemberben összejöttem egy amolyan "rossz fiú"-nak hitt fiúval, akiről kiderül hogy egyáltalán nem az, csak kiáll a saját dolgaiért. Nagyon jól megvoltunk, egészen áprilisig. Ez után történt egy félre értés, ami után úgy éreztem bennem megszakadt valami. És mondtam neki, hogy nem tudom folytatni ezt a kapcsolatot. Egyébként már régóta ismerjük egymást, évek óta. Azóta próbáltam mással összejönni, de mikor a csókhoz jutottunk mindig az előző barátomat láttam magam előtt, és egyszerűen nem tudtam tovább folytatni még a beszélgetést sem, bármelyik illetővel sem. Ami nagyon pozitív, hogy a szüleim is nagyon szerették, és nagyon jól kijöttek, és az ő szüleit is ismerik gyerek koruk óta. Mindenbe segített anyuméknak a volt barátom, szóval, nem volt lusta, ami nekem nagyon sokat számít. Még a mai napig szeret, és mindig mondja mikor találkozunk, márpedig elég sokat , mert egy baráti társaságunk van. És egyszerűen azt érzem h senki mással nem tudom elképzelni az életemet, tudom butaság ilyet mondani ilyen fiatalon, de így érzem. És nagyon hiányzik, hiányzott is, csak nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel. Nem tudom, hogy belemerjek-e vágni még egyszer, vagy ne. Mert szeretném, de vannak kételyeim is.

Ti mit javasolnátok?



2012. aug. 22. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Szegény srác, egy ilyenért szakítani vele.

Arany csillag bogaram, te nem szereted ezt a srácot, vagy pedig az érzelmi szinted 14 év-----.


Annak kellene lennie az alapnak, hogy Úristen! hogy a francba csalt volna meg...idióta ribi csak szét akar szedni minket.


Nálad pedig "úristen, lehet h megcsalt :O:O:O bár csak 1 ember állítja, és mindenki más cáfolja..nembírom nem hiszek neki..."


ne jöjjetek össze újra...nem érdemli meg a srác a későbbi ugyanilyen szenvedéseket

2012. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ne csináld már... Szegény srác. Kezdd újra vele, ha még szereted. De tanuld meg, amit az emberek mondanak ritkán igaz,ilyenekért ne veszítsd el a bizalmad.
2012. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!