Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek-e a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek-e a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy táborban ismerkedtem meg. Hazafelé jöttünk leültem mellé, dumáltam vele ilyenek, szóval ilyen alap dolgok. Ő nem nagyon nézett mindig mereven előre nézett, a táskáját, meg az orrát birizgálta. Többször megkérdezte hol vagyunk, de nem azért, hogy lepattintson, továbbá a telefon tokját is birizgálta és amúgy a beszélgetés nem volt egyoldalú Aztán az utazás után megkért, hogy segítsek neki. A száma is megvan meg a facebookon is dumálgatunk, de nem tudom.

Szóval a konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy merjek-e nyitni felé, elhívni ide-oda?



#barátnő #csaj #szerelem #jel #tetszik. lány
2012. aug. 23. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
naná ha látod , h már egy kicsit felszabadult, fogd meg a kezét, ha fázik terítsd rá a pulcsid, ilyesmik.később már a haját is megsimíthatod adhatsz az arcára puszit megsimíthatod a vállát, hátát, lábát, tudom is én olyan helyeket amik érzékenyek de azért nem annyira , h zavarba jöjjön tőle egy ilyen félénk lányka:)
2012. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az orrát birizgálta??? És te nézted ahogy "bányászott" az orrában? xDDDD
2012. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
jelentem a sok kötekedőnek , h ha valaki birizgálja az nem azt jelenti h turkál-bányászik benne, csak hozzá ér esetleg megvakarja. legalábbis szerintem...
2012. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az utolsónak van igaza nem "bányászott", hogy a te szavaiddal éljek.
2012. aug. 24. 10:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Fogadjunk h tudom h ki vagy
2012. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem :D
2012. aug. 24. 10:45
 17/18 0a0n0e0tt válasza:
szerintem lehetséges .... sokat beszélj róla a jövőjéről , de ha mondja h ne csak rolam beszéljünk akkor kedzj el magadrol de ne egoistán ..arrol amiről azt gondolod h közözs bennetek
2012. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
írj privátot!:) milyen volt a testbeszéde? összefont kar, keresztbe tett láb, bokakulcsolás, ilyesmi? vagy combja alá húzta a lábát, oldalpillantást vetett rád, csak hogy tudd mire gondolj.:) mindent írj le amit megfigyeltél rajta. de ha a haját birizgálta, akkor kb. biztos, hogy bejössz neki.:D mondjuk úgy érdekesebb, ha nem tudod...:)
2012. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!