Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha az ember lánya durván beleszeret egy goth srácba?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés rám vonatkozik. Nem lakik tőlem messze, hogy tudnám magamra vonni a figyelmét? Segítsetek.

2012. aug. 23. 19:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer találkoztál vele életedben, és durván beleszerettél? Hány éves vagy?
2012. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Drachen ***** válasza:
95%
Beszélgess vele. Ha tényleg goth akkor egy elég értelmes fiatalember lehet szóval lesz miről.
2012. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
De mi az hogy goth ????
2012. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

[link]



csak nem ilyen :O

2012. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

De igen, olyan...

"Ha tényleg goth akkor egy elég értelmes fiatalember lehet"

A képről nekem is ez jön le... hogy elég értelmes lehet. :-D

Csak valamiért titkolja....... :-DDD

2012. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát a kép kapcsán annyit szeretnék, hogy a srác nem éppen így néz ki. Ha goth, akkor nem egyből arra kell gondolni, hogy félig kopasz, agyon van sminkelve és tetkói vannak. Az a fiú, aki nekem tetszik, igenis értelmes srác, ahogy nemtom ki írta ezt. Nem néz ki hülyén, és még csak nem is félelmetes típus. De az biztos, hogy semmi bajom nem lenne mellette...
2012. aug. 24. 17:48
 17/25 Drachen ***** válasza:
100%

A rosszmájúaknak üzenem: Ne ítélj míg meg nem ismerted!:D

Csak a sekélyes emberek barátkoznak külső alapján.

Amúgy ilyenek (lehetnek még) a goth fiúk/férfiak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze vannak ennél extrémebbek is de gondolom őket könnyebben megtaláljátok :DDD

2012. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Jó képek. Köszi, Drachen, hogy megosztottad velünk.:)
2012. aug. 27. 19:27
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú, itt aztán vannak érdekes válaszok...


Ahogy Drachen mondta, a goth úriemberek általában értelmes és intellektuálisan érett egyének - de természetesen itt sem általánosíthat az ember. Ahogy minden szubkultúra követői között, úgy a gothikus irányzaton belül is megjelennek a normális, és kevésbé normális egyének.

De Kedves Kérdező, ennél a témánál szerintem nem erre kellene alapoznod. Elvégre meg merem kockáztatni, hogy nem a "goth-sága" miatt szerettél bele (remélem, hogy nem vagyok túl naiv - Te pedig túl felszínes), tehát elsősorban fiúként, és csak mellékesen goth-ként kezeld az illetőt.

Ha nem lakik Tőled messze, akkor bizonyára olykor akaratlanul is összefuttok. Az ilyen alkalmakat kihasználva nézz mélyen a szemébe - ahogy előttem is írták -, mosolyogj rá - a tévhittel ellentétbe nem fog rögtön kivéreztetni és feláldozni érte, khm -, esetleg ha merész vagy, beszédbe is elegyedhetsz Vele. De trükkösen is megoldhatod a dolgot: ha összefuttok, "véletlenül" menj neki finoman, majd kérj elnézést, és közben persze jó mély szempontaktus (ez kicsit sunyi praktika, de nőként hihetsz nekem :)).

Ha pedig tényleg nagyon a kedvére szeretnél tenni, akkor Facebook-on kutass kicsit az adatlapján, az érdeklődési körénél. Hallgass bele a zenéibe, és ha valamelyik megtetszik, posztold ki - talán felfigyel rá, és a kulturálódás egyébként sem árt. :)


Sok sikert kíván:

egy goth lány

2012. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kedves Goth lány, hát nagyon köszönöm a válaszod. Most komolyan mondom, ezekre nem is gondoltam még. Köszi a tanácsokat, tetszenek is, mert nem vagyok az a bátor fajta, szóval neten keresztül szerintem minden sokkal egyszerűbb, mint élőben. Remélem, szerencsém lesz. :)
2012. aug. 27. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!