Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha az ember lánya durván beleszeret egy goth srácba?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés rám vonatkozik. Nem lakik tőlem messze, hogy tudnám magamra vonni a figyelmét? Segítsetek.

2012. aug. 23. 19:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. :) És hidd el, hogy a goth-ok nem ufók, nem is értem, egyesek miért kezelik úgy Őket, vagy beszélnek úgy Róluk/Velük... Saját magukat minősítik az ilyen éretlen és intoleráns viselkedéssel.


U.i.: Az előző kommentáromnál az "kontaktus" akart lenni, csak nem olvastam vissza. Elnézést. :)

2012. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Én is csak nemrég ismertem meg a gothokat, és nagyon bejön a stílusuk.

És azért fogadom el a srácot, aki tetszik, mert egyáltalán nem olyan rémes a kinézete. :D Inkább egyedinek mondható. De engem nem zavar, ha folyamatosan fekete ruhákat hord, mert azt a színt én is imádom. :) Előbb-utóbb én is rászoktam a viseletére. Csak az zavaró, hogy anyum egyszer halálmadárnak nevezett, csak mert full feketében indultam suliba. Később az utált tanárom szólt be, hogy "Blackie". :'D Ha nekem az tetszik, akkor azt hordom.^^

2012. aug. 28. 13:29
 23/25 Drachen ***** válasza:

Ez sajnos ezzel jár, és még rengeteg kellemetlenséggel. De a beszólogatás csak s jéghegy csúcsa! Angliában, 2007-ben halálra vertek egy lányt, csak azért mert goth volt. Pedig ez a szub.kult. egyik szülő helye!

Kis hazánkba is próbálták már párunkat megkéselni több-kevesebb sikerrel ill. egyéb módon bántalmazni. Szóval csak óvatosan! (Ezt mindenkinek javaslom!)

2012. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Újra a lány volnék.

Igen, szegény Sophie... Olyan lesújtó, hogy egyesek nem csak az ember egyéniségét, de még magát az életet sem tisztelik. Pedig Ő egy határozottan csinos, szép arcú leányzó volt, tehát még a külseje sem lehetett ok arra, amit azok a nyomorult férgek tettek Vele.

Mondjuk szerencsére engem eddig az ismerőseim "vicces" beszólásain kívül nem ért komolyabb atrocitás, mégis szomorúan látom, hogy másokat mennyi támadással illetnek. De szerintem megfelelő kiállással és határozottsággal ki lehet védeni, és le is lehet állítani a kellemetlenkedők ostromát.

2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Én azokat verném halálra, akik bántották azt a bizonyos Sophie-t. (Na jó nem.) Miért kell az embereknek egymást bántaniuk? Ha valaki másfajta életmódot képvisel, miért kell egyből szekálni?! Előbb nézzenek magukra, utána kössenek bele másokba...

Én például a plázacicákat nézem le, és csak sajnálni tudom szegény nővéremet. Neki ugyanis évekig kellett szenvednie a fősulin a libák között; hát rocker lett belőle. :) De jól is tette, mert azok a ringyók értelmetlen dolgokat beszéltek meg maguk között, pl. ki hányszor és hogyan fetrengett egy pasassal előző éjjel... Az ilyenekből jobb kimaradni. =)

2012. aug. 28. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!