Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 1 éve szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve szakítottam a barátnőmmel de néha nagyon hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évet jártam a barátnőmmel nagyon szerettük egymást de szakítottam vele mert úgy éreztem szebb lányt érdemlek de azóta 5 barátnőm volt és mindegyik csak hetekig, hónapokig tartott és nem nagyon mozgattak meg. Azóta összevesztem a volt barátnőmmel de már nem haragszunk egymásra igaz nem is beszélünk de néha nagyon hiányzik és úgy érzem ő nekem az igazi mit tegyek? Felejtsem el örökre mert ha újra összejönnénk már nem lenne olyan mint régen vagy szerezzem vissza?

2012. aug. 23. 19:56
 1/9 Xaba89 ***** válasza:
100%
Szerezd vissza:)egy ev hosszu ido annyi ido alatt a sebek begyogyulnak es ha o is igy erez es szabad akkor nincs akadaly. Szoritok neked.
2012. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szabad sőt neki ez alatt az 1 év alatt 1 barátja se volt... És ami még az igazsághoz hozzá tartozik h az alatt a 2 év alatt 1szer se csaltuk meg egymást!
2012. aug. 23. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy úgyérezted szebb lányt érdemelsz? LOL

Nehogy visszaszerezd, öld meg magad és ne add tovább ezt a felfogást egy gyereknek sem

2012. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon szemét, és gusztustalan dolog amiért elhagytad... de... az emberek változnak, és ebből biztos rájöttél te is, hogy egy utolsó mocskos dolog volt, hogy azt gondoltad szebbet érdemelsz. Lehet, hogy titkon ő is úgy gondolta, hogy jobbat, izmosabbat, okosabbat érdemel nálad, mégis szeretett, nemde?

Szerezd vissza, mondd el neki hogy szereted, és megbántál mindent, és ne ess még egyszer ilyen hibába. Sok sikert. :)

2012. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt te cseszted el. De általánosságba véve megvolt rá az oka, hogy szakíts. És végül és nem utolsó sorba egyetlen egy lány meg nő nem ér annyit, hogy rosszul érezd magad miattuk. Azok ezt élvezik, hogy valakit érzelmileg kifacsarhatnak.
2012. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szakítás egyik fő oka az is volt h a szex nem a legjobb volt mivel elég tapasztalatlan lány volt. De viszont minden más tökéletes volt mert teljesen olyan volt mint én csak lányban.
2012. aug. 23. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
semmit. nekem hihetetlen régen volt barátnőm és nagyon hiányzik h legyen vki. de kibírom vhogy és nem jövök ide ilyennel fárasztani másokat.
2012. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. tapasztalatlan volt!! legalább tudod, hogy nem volt meg a fél városnak!! xd és majd beletanul, nagy ügy!!

2. nagy marha voltál, ha ezek miatt szakítottál! /elnézést a kifejezésért/ rendesen megsérthetted!!! nagy mazlis leszel, ha visszafogad!! (azt remélem nem mondtad a szemébe, hogy azért vége, mert nem elég szép!!! ezzel rendesen padlóra lehet küldeni egy lányt!!

3. ezek szerint, ha jól veszem ki beleszerettél!!! ? szépen, lassan közelíts felé, szerezd vissza a bizalmát, hódítsd és becsüld meg!!!!!!

2012. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nacui ***** válasza:
100%

XD pont most válaszoltam egy kérdésre, de ehhez kapcsolódik szóval bemásolom neked a választ ide, hátha rájössz mit kell tenned :)


"Nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, azonban a srác túlságosan emlékeztetett valakire. Ezért hát dobni akartam, de ő megelőzött, de végül is nekem nagyon hiányozz és végül is kiderült, hogy ő is csak azért dobott mert félt, hogy csalódik bennem, mert hogy fiatal vagyok és forr a vérem. 1 évig szóba sem álltunk egymással, aztán jött tőle az üzi: "Szia, holnap otthon leszel?" Találkoztunk, megbántuk a szakítást, össze jöttünk újra és dúl a love. :)


Ja és csak + ötletnek ő 23 én 16 éves vagyok :)

2012. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!