Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint 1 éve szakitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voraus kérdése:

Már több mint 1 éve szakitottam a barátnőmmel és azóta nincsis csajom? Azóta nem is voltam együtt nővel?

Figyelt kérdés
Mért van ez? Eddig fel sem tünt csak miután v-ki rákérdezett. Elszált az idő. 22/F
2012. jan. 18. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mért van ez?"


Már mi, hogy nincs csajod? Gondolom azért, mert nem szedtél össze senkit. Vagy nem értem a kérdésed.

2012. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal 22 éves leszek és még nem voltam együtt sráccal.

Elszállt felettem az idő? Nem.

2012. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még én se voltam együtt sráccal.


30/F

2012. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Azóta nem is voltam együtt nővel?"

Hát nagyon úgy tűnik. :)

2012. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tevetke ***** válasza:

"Már több mint 1 éve szakitottam a barátnőmmel és azóta nincsis csajom? Azóta nem is voltam együtt nővel?"

Ezt most tőlünk kérdezed?? :D Én ezt nem tudhatom, de ha már így kérdezed, nem valószínű, hogy voltál...

Komolyra fordítva a szót, szerintem 22 évesen még nem gáz, hogy egyedül vagy, 30-nál már elgondolkozik az ember (férfi esetében), de még az sem tragédia...

2012. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah, mert manapság, már mindent úgy megvárnak az emberek, de majd ha arra ébredsz, hogy 40 elmúltál és még nem született gyereked és így fogsz megöregedni, akkor örökre ott lesz a gondolat, hogy miért nem fogtad meg azt a csajt, amikor lehetőség volt rá... Na ilyenek az agglegény típusok.

Jaa és, ha a gyereked 18. szülinapját fogja ünnepelni 50 évesen azt hiszik, hogy a nagyapja vagy.......

Szépen vagyunk itt így 2012-ben emberek..........


És az idő bizony elszáll nagyon hamar....

2012. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tevetke ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy várjon 40éves koráig!!! :D Egy férfinél szerintem a 30-32 pont ideális családalapításra, viszont egy nőnek meg érdemes hamarabb, ha van rá lehetőség. Én csak arra akartam rámutatni az illetőnek, hogy ha így alakult, hogy most nincs senkije, az nem tragédia, nem az hogy még 28-30-32 évesen a bulik meg a csajok hajkurászása miatt szalassza el a családalapítás lehetőségét...

Amúgy szerintem 50 évesen 18-20 éves gyerek még korrekt...

23/n

2012. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jaa és, ha a gyereked 18. szülinapját fogja ünnepelni 50 évesen azt hiszik, hogy a nagyapja vagy...... "


Ki nem szarja le mások véleményét? Ha pedig valakinek 50 évesen 18 éves gyereke van, akkor 32 évesen csinálta. Szerinted hány 32 éves nagyapa van? Ne legyél már hülye. Egy 50 éves pedig még koránt sem öreg annyira.

2012. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tevetke ***** válasza:

"Szerinted hány 32 éves nagyapa van?"

Ez attól függ milyen populációt vizsgálunk... :D

2012. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!