Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne kivel de nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kivel de nem akarok kapcsolatot miért van ez?

Figyelt kérdés
sok velem egykorú lány van akiknek tetszem de nem akarok velük semmit miért van ez?

2012. aug. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szorongsz valamitől..
2012. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nah húzz el innen a buz*s vackoddal
2012. aug. 24. 21:03
 4/7 anonim válasza:
lehet hogy nem vagy felkészülve? vagy csak félsz attól hogy elszúrod több oka lehet. De sosem tudod meg milyen ha nem próbálod ki
2012. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Első válaszadó : :D XD

Az is egy mód amit írtál :D

2012. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nézd nekem is volt ilyen és szerintem ha megtalálod azt aki igazán hozzád illő le tudod győzni a félelmeidet mint én.
2012. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mese, menj el egy tiszta, színvonalas, egészségügyi papírokkal is rendelkező helyes prostilányhoz aki háznál fogad, és győzd le vele a belső gátlásaidat. Utána én úgy gondolom,hogy könnyebben fog menni az ismerkedés, lesz rálátásod a szexualitásra, magabiztosság, és nem rettegsz attól,hogy a nagy ő-t pont a tapasztalatlanságod miatt szalajtod el, az miatt ismerne félre, és buknál el.
2012. szept. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!