Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogjam meg? A srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam meg? A srácnak évek óta csak szexre kellenek a csajok, ő 24 én 20. Nem komoly kapcsolatot akarok de valami bensőségesebbet, mit tegyek hogy több legyen köztünk? Már 2-szer lefeküdtünk és az ágyban nagyon jó vagyok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 05:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben a válasz.

Neki csak szex kell, s megadtad neki. S ahogy olvasom még fogsz neki jót tenni. Nem sok esélyt látok a dologra ha a srác így áll a dologhoz, de tegyél egy próbát. Amikor legközelebb felmész hozzá mond, hogy most nem szeretnél szexelni, hanem csak együtt lenni. De azért arra készülj fel, hogy akkor haza is küldhet, ott és akkor. S ha humoros, akkor hozzá teszi, hogy majd akkor gyere vissza akarsz szexet is. Nem rosszindulatból írom, de benne van a lehetőség.

Ellenben ha benne van egy egyszerű összebújós TV nézésbe, beszélgetésbe, akkor elindulhat valami. De ha a végén mégis lesz valami, akár egy kis pipa is, akkor nem csináltál semmit és nem tudtál meg semmit.


Mivel - ahogy írod - nagyon jó vagy az ágyban. Ez mit jelent nálad? Miben vagy benne és miben nem?

2011. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy bensőséges kapcsolat nem azzal kezdődik, hogy fejest ugrotok az ágyba...
2011. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz komoly kapcsolatot, de azt sem, hogy csak megdugjon. Akkor mégis mit jelent nálad, hogy bensőséges. A srácnak pedig igaza van, a mai csajok nem sok mindenre jók. Leírtad, hogy valamivel meg akarod fogni. Ilyenkor az ember arra gondol, hogy kedvességgel, vagy pedig a személyiségeddel, de egyből oda teszed, hogy jó vagy az ágyban. Vagyis ez az egyetlen erényed, amit fel tudsz mutatni, úgyhogy párszor még meg fog dugni, ha pedig nem állsz kötélnek, akkor lesz valaki más.
2011. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég bensőséges,ha már kétszer megvoltál neki!

Talán van még esély arra,hogy beléd szeret.De ha ő nem kezdeményez szexmentes találkozást,és te sem,akkor jobb ha tovább állsz.

Pár alkalom után mondhatnád neki,hogy te most ismerkedni szeretnél már,és jobb ha megszakítjátok a kapcsolatot.Erre vagy ugrani fog,és meg akart tartani magának,vagy pedig beletörődik és talál magának új nőt...

2011. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak megdugja a csajokat és ez könnyedén megy neki, akkor miért érje be veled. Mi az amit te nyújtani tudsz neki? Mert a jó vagyok az ágyban megnyilvánulásodból az jön le, hogy semmit az égvilágon.
2011. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként kedves vagyok, sokat törődök vele és gyakran bújunk össze meg tvzünk, szóval mikor együtt vagyunk nem csak szex van de nincs sok önbizalmam, ezért nem tudom mit tudnék nyújtani neki. a bensőséges kapcsolaton a lazább párkapcsolatot értem, hogy ne érezze úgy, el kell köteleznie magát de legyen az ő részéről is valamennyi érzelem mert az nekem fontos, hogy ne csak tárgyként tekintsen rám. Köszönöm a válaszokat:)
2011. nov. 15. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Most is lazább kapcsolatban éltek, hiszen melletted másokat is kúrogat, ráadásul gondolom szex előtt érezteti, hogy fontos vagy neki, még ha nem is gondolja komolyan.

Gratulálok, elérted a célodat.

2011. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Edd meg, amit főztél:D Tudtad előre, hogy ez a helyzet. Megváltoztatni meg nem tudod, most szólok.
2011. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki foglalkozott a problémámmal, tudom hogy nem ez a legjobb módja a dolgoknak de mivel nem lehet megváltoztatni, ezért nem is próbálom csak közelebb akarok kerülni hozzá nem csak szexuális téren.
2011. nov. 16. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!