Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hetente egyszer látom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente egyszer látom a páromat, az nem lesz kevés?

Figyelt kérdés
Iskolaidőben lehet, hogy kevesebbszer fogom, 2 hetente.

2012. aug. 26. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

ha szerelem akkor az mindent kibír.amúgy ott van a fészbuk msn.

könnyű a kapcsolat tartás

2012. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerelem az van, de az fb mégse ugyanaz :/ köszi a választ
2012. aug. 27. 01:44
 3/7 anonim ***** válasza:

én is kb hetente láttam, ráadásul egy suliba jártunk,de ott meg nem tudtunk kettesbe lenni:\ és már vége van.

de drukkolok nektek

2012. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem nekünk menni fog talán. :)
2012. aug. 27. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy csomó ismerősöm külföldön dolgozik úgy, hogy van barátja/barátnője. Ez élő példa rá, hogy ki lehet bírni egymás nélkül. Szerintem ha együtt vagytok akkor legyezek együtt sokat, akár egy napot is . Az interneten való kapcsolattartás pedig tényleg nem ugyanaz, de legalább tudtok beszélni :)
2012. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GrimmjoWwW ***** válasza:
ha esetleg nem menne akkor vegyél 1 kutyát! :D
2012. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakítani biztos nem fogunk, annál többet ér nekem. Amikor találkozunk, akkor tényleg egy egész napot szoktunk, de az is nagyon gyorsan elmegy, és már aznap este hiányzik.
2012. szept. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!