Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ítélitek el a, , nyilván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el a, , nyilvános csókolózást"?

Figyelt kérdés

Bár,bevallom őszintén,engem is zavar. :)

Nekem is van barátnőm,nehezen,de kibírjuk.

Miért zavar ez minket? :)

14/F



2012. aug. 28. 18:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szolídan szabad, csak azért nem kell "nyalni-falni" egymást mindenki előtt, mert nem illik.
2012. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ez pont olyan mikor valaki hallgatja a mobilján lévő zenéket max hangerőn anélkül hogy megkérdezné, nem zavar-e valakit

engem általában kiba*szottul zavar az ilyen

2012. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát,én talán kicsit tovább is mentem,ha van csajom,akkor a seggét,vagy a melleit is megfogom az utcán is akár,ha olyanom van.Gondolom sokan ,akik nem csinálhatják,azok panaszkodnak érte.Én már láttam másokat is,és egyszerűen nem érdekel,oda se nagyon nézek,kivéve,ha leszbik,de olyat még nem láttam.
2012. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbbek elég gusztustalanul és idegesítően adják elő. Az egy dolog, hogy valaki megcsókolja a párját nyilvános helyen, de azért nem kell rögtön le is nyelni egymást, az már mindenkinek a magánügye.

Bár ami engem a legjobban zavar, az a borzasztó hangos cuppogtatás amit egyesek előadnak. Leülnek melléd a buszon, villamoson, vagy akár a moziban és olyan hangosan és gyakran cuppanak össze hogy meg lehet őrülni. Volt hogy a hangosan szóló fülhallgatón keresztül is hallottam, azért az már durva volt. :D

2012. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
szerintetek ha a barátnőmet a folyosón (suliban) megölelem,az zavar másokat?vagy egy puszi? (semmi több!)
2012. aug. 28. 20:10
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Én ezt nem értem, akit zavar, az nem néz oda. Én a barátommal mindig csókolózunk egymással utcán, mert ritkán találkozunk. Én egyszerűen csak nem nézek oda, ha egy másik pár csókolózik. Engem nem zavar. Csináljak nyugodtan. Ha szeretik egymást, akkor ne már abba dögöljének bele, hogy nem csókolhatják meg egymást.

És hogy büntethető... Ez akkora nagy parasztság. Ha egy rendőr találkozik a kedvesével, akkor megcsókolja. Ő is, pedig neki a példát kéne mutatnia...

Ennyi

2012. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja, és 15/L
2012. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi az, h büntethető? :O


Egyébként engem is borzasztóan zavart még a szolidabb módja is, amíg nem volt barátom. Most már nem foglalkozok velük, hacsak nem ott helyben akarják lenyelni egymást.

Szolidabb változatban mi is szoktunk nyilvánosan, akinek nem tetszik, ne nézze. De messzebbre nem megyünk.

2012. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mert senki sem kíváncsi arra hogy mennyire "szeretik" egymást


AZ utcán ott smárolja a csaját aznap este pedig megcsalja őt ennyit erről

2012. szept. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Addig engem is zavart amíg nem volt barátom. De mostmár mi is szoktunk utcán csókolózni mert nem találkozunk sokat és suli időben sincs sok lehetőségünk mert kollégista vagyok. Ha meg mások csókolóznak az nem zavar amíg nem dugják meg egymást nyilvánosan...
2012. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!