Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedtetek már nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedtetek már nyilvános helyen? Szerintetek nem szégyen nyiovános helyen veszekedni?

Figyelt kérdés
Ma velem ilyen történt, de annyira röstellem a dolgot, hogy majd a föld alá bújok szégyenemben. Egyedül az vígasztal, hogy azon a helyen, ahol az incidens történt, majdnem senki sem ismer, de így is nagyon kínos volt.
2012. jún. 27. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
De szégyen. Tudod kik szoktak! Majd máskor uralkodj magadon :)
2012. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Intelligens ember a vitáit falakon belül rendezi. Mindettől függetlenül simán bele lehet sodródni egy ilyenbe, mivel számodra szégyen, gondolom nem te szítottad.
2012. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Rengetegszer, az elején én is szégyelltem. Sajnos a veszekedés hevében se látok se hallok, a párom ugyanilyen. És mikor kapunk össze a leggyakrabban? Hát persze hogy a kerti munka közben, amikor amúgy is erőlködik az ember és idegbeteg. Ilyenkor aztán szép kis előadást nyújtunk a szomszédoknak, de másokat sem kell félteni, eddig majdnem minden tőszomszédunkat hallottuk már veszekedni és szentségelni. :)
2012. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Hogyha feszült volt a hangulat, inkább nem szóltunk egymásho, amíg 4szemközt nem lettünk.
2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
De szégyen. Tanultál belőle, okos enged szamár szenved, legközelebb légy te az okos és kerüld el a vitát. :)
2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Velem anyám veszekszik folyton nyilvános helyeken.

Valami nem tetszik, amit meg is mondok neki, és olyankor már rögtön ugrik, és fenyegetőzik. Elég ciki, mert 25 leszek idén ősszel. Ilyenkor mindig otthagyom a fenébe, de persze jön utánam és mondja a magáét. Elég furcsán néznek rá ilyenkor az emberek. :D

Utána persze szégyelli magát rendesen.


Az exemmel egyszer fordult elő, hogy a Tescoba valamin összekaptunk. Halk kis vita volt, senki nem vette észre egészen addig, amíg hangosan oda nem nyögte nekem, hogy "na elmész te a p*csába". Megfagytak az emberek körülöttünk.

Nem tűröm, hogy így beszéljenek velem,pláne nem nyilvánosan ezért őt is otthagytam rögtön.


Szóval általában áldozat szoktam lenni ilyen helyzetekben.

2012. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Én még a szüleim előtt és szégyellek összeveszni a barátommal. Ő bezzeg soha, mindig mindenki előtt beszéljük ki az összes problémánkat....

Szerencsére már leszokott erről, de a gondolattól felmegy bennem a pumpa.

Amúgy az ő életéből az ilyenek kimaradtak szerintem, mint például a "majd megbeszéljük" vagy a "majd elmesélem" IGAZI jelentése (most NEM TUDJUK megbeszélni).

Volt olyan, hogy osztálykiránduláson egy számomra nem túl szimpatikus ember mellett ültem, és telefonba kérdezte, hogy "és xy hogy viselkedett?" erre mondtam, hogy "majd elmesélem, most nem tudok erről beszélni", és összeveszett velem, hogy miért nem:D

Szerencsére mostanra leszoktattam ezekről.

2012. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
egy dolog az olaszos temperamentum és egy másik a bunkóság. szerintem lehet nagyon hangosan, gesztikulálva veszekedni a másikkal, de se magunkat, se másokat ne hozzunk olyan kellemetlen helyzetbe, hogy végig kell nézniük, ha akarják, ha nem. a párom egyszer kiabált velem nyilvánosan, megmondtam neki, h ez nálam kizáró ok (azzal érvelt, h a korábbi barátnőit nem zavarta). azóta nem teszi. és igen, én is nagyon szégyelltem, hogy a szülővárosom főutcáján teljes hosszban kiabálva sétálunk éjnek éjjelén. tök mindegy, kinek van igaza, akkor is muszáj disztingválni
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Veszekedni se szoktunk, úgyhogy nem. De utcán, ismerősök előtt szerintem nem odavaló, én ha ilyet látok, mindig cikinek tartom. Máskor azért gondoljátok meg, hogy ha hazaértek meg lehet beszélni a dolgot, és nem kell veszekedni.
2012. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előfordult, kapcsolatunk első fél évében, munkahely buszmegállójában. :S Elég ciki volt. De párom volt az, aki hangosan morgott, szóval ő tette égővé az egészet. Sajnos hajlamos nyilvánosan kiakadni, és nem nézi, hogy mások is látják.
2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!