Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem féltékennyé az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés

kidobott, de elmondta hogy még szeret. nekem rosszul esett hogy eldobott mint egy darab rongyot és most kicsit kínoznám. Nem kell megértenetek,csak támogatnotok. tippeket szeretnék csak kérni! :)

Köszönöm előre is.


25/l



2012. aug. 30. 13:01
1 2
 1/18 intrepid ***** válasza:
Randizz velem, úgy, hogy ő is lásson.
2012. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

te egy 25 éves nő vagy, és tőlünk kérded????

OK.... Kapd el egy körre a legjobb haverját, és dugj vele egy olyat, hogy a farka kirojtolódik... na ettől ideges lesz...

2012. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

sehogy


mi értelem van a bosszúnak nem lesz jobb neked és neki sem

sőt nekem még simán lelkiismeret furdalásod is lehet utána


nem foglak támogatni mert kicsinyes és gyerekes módszernek tartom 25 éves létedre :-/

2012. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

25 vagy? érdekes... engem is kidobott az exem, de nincs kedvem féltékennyé tenni

végülis nekem megoldják a fiú haverjaim :)

2012. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tipikus viselkedés, vágjunk vissza... :D

Pedig egy embert pont nem ez bosszantja fel, hanem ha le sem sz@rják...

Hagyd a fenébe, nem éri meg energiát fecsérelni erre.

Felejtsd el, keress egy magadhoz illőt.

Kellőképpen már a családalapításon kéne járjon az eszednek, mert 30 után már sokkal nehezebb lesz.

2012. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
tippek hol maradnak?
2012. aug. 30. 13:16
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

de most komolyan azt várod h bólogassunk neked ???


a 10 éves lányom érettebben viselkedik mint te.....

2012. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kell bólogatni, de beszólni sem. Tippet kértem, ha nem tudsz akkor meg máshova írogass és ne engem minősítgess.
2012. aug. 30. 13:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azzal teszed féltékennyé/bosszantod fel legjobban, ha nem foglalkozol vele. A közönynél nincs rosszabb főleg, ha még szert, ezt nekem elhiheted.

Ha valami feltűnőt teszel, akkor nem féltékeny lesz, hanem röhögni fog, hogy ezt is MIATTA csinálod.

2012. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne foglalkozzak vele, ne vegyek róla tudomást. Facebookon is csak ritkán legyen elérhető és idézeteket se tegyek ki, ami róla szólna? (ezt egy másik kérdésben olvastam és szerintem ügyes)
2012. aug. 30. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!