Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem féltékennyé a barátomat?

Figyelt kérdés
mostanában eléggé hideg veled és nem nagyon foglalkozik velem. Tudom, ez az én hibám is, mert hagyom. Ne modnjátok azt, hogy üljek le vele beszélni, mert nem lehet vele beszélni, mert midnig azt mondja h nyavajgok, pedig nem. Csak elmondom neki az én látásmódom. Szóval..ötletek? Minden válaszolónak zöld pacsi!

2012. aug. 23. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben akkorsem tenném féltékennyé. Ha szeret, akkor észre fogja venni a problémát, ha pedig nem, sajnos ezen nincs mit szépíteni, el kell engedned. Még mindig azt tartanám a legjobb megoldásnak, ha leülnétek és elmondanád neki, mi az, amin változtasson, különben lőttek a kapcsolatnak. Ha vannak részéről is érzelmek, lépni fog hidd el, mert fontos vagy neki. Tapasztalatból beszélek. (20F)
2012. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
valahogy mégis féltékennyé szeretném tenni. Csak azért, hogy egy kicsit teperjen, csak egy kicsit vegye észre, hogy mit csinált. Nem durva dolgokra gondoltam.
2012. aug. 23. 01:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindig kell beszélgetni ha gond van, nektek már most nem megy... minek vagytok együtt?
2012. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Nekem légyszíves piros pacsit adj,azokat gyűjtöm de mégsem tudok 50% alá menni valamilyen oknál fogva -_-


A kérdésre visszatérve szerintem hagyd a fenébe főleg ha nem olyan hosszú kapcsolat,mert ez ettől már csak rosszabb lesz


Ha meg nagyon féltékennyé akarod tenni akkor meg kamuzzál ilyeneket hogy egy sráccal együtt mész filmet nézni vagy mész chippendale show-ra bár lehet ezzel csak azt éred el hogy arra az időpontra megbeszél egy randit valamelyik csajjal


Nem érdemes féltékennyé tenni az ilyet,felesleges,ahol ilyen eszközöket akar bevetni egy nő ott már nagy gond van(Feltételezem hogy nő vagy,nem tudom miért :))

2012. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Óóóh...ismerek eg yiylet pont ugyanez a sztori annyira hogy el is gondolkodtam rajta nem-e te vagy...

Na de...hát ebben a sztoriban a csaj félrek*rt aztán minden szép volt....Mi a tanulság gyerekek? "A r*bancoké a világ!"

De nem ez a tanácsom....szerintem mond meg neki hogy ha ennyire nem érdekled talán szünet vagy szakítás...

2012. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez átmeneti dolog. nem akarok szakítani, csak akkor ha mégtovább tart ez a dolog.
2012. aug. 23. 01:08
 7/14 A kérdező kommentje:
neked akkor komolyan pirosat adjak?:(
2012. aug. 23. 01:11
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Csináljatok valami kam profilt közösségi oldalon egy barátnőddel.Tegyetek ki valami helyes pasiról képet és írjon neked nyomulós dolgokat,meg mennyire jó vagy,irígyli a párod stb.

Te meg mutasd meg neki"Ez a pasi teljesen rám szállt"címszóval.

Nem mondom,hogy helyes dolog és pozitív eredményt érsz el,de féltékeny lesz ha szeret szerintem

2012. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek! :( legalább 1 ötletet adjatok.
2012. aug. 23. 01:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Hideg veled, nem foglalkozik veled, nem lehet vele beszelni...


Te irtad le. Szepen gondold is at. Mire is varsz tulajdonkeppen? Lepj onnan le. Ha kapcsol akkor majd "teper", de ha nem, akkor megtudod, hogy nem is vesztettel semmit. Minden perccel csak magadat alltatod. Kifogasok mindig vannak, meg lesznek is. Most azt gondolod, hogy a te indokaid nem kifogasok. De mondom, gondold at...

2012. aug. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!